گجت‌‌های پوشیدنی در سه ماهه تابستان خوش درخشیدند

افزایش فروش گجت‌های پوشیدنی در فصل تابستان

ایرپاد اپل گجت پوشیدنی

گزارش‌ها حاکی از آن است که در طول فصل سوم از سال میلادی جاری میزان فروش گجت‌های پوشیدنی با رشد چشمگیری همراه بوده است.

بر اساس گزارشی که توسط IDC منتشر شده، میزان فروش گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه سوم سال جاری میلادی نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل با ۹۴.۶ درصد رشد همراه بوده است.

بیشترین سهم از مجموع فروش این گجت‌ها به هدفون‌های بی‌سیم مربوط می‌شود که در این میان ایرپادهای اپل بالاترین سهم را در فروش داشته‌اند. به این ترتیب اپل در بازار گجت‌های پوشیدنی با فروش ۲۹.۵ میلیون دستگاه، توانسته جایگاه اول را به خود اختصاص دهد. این در حالی است که در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ رقم فروش گجت‌های پوشیدنی برای اپل، ۱۰ میلیون دستگاه برآورد شد. به این ترتیب میزان رشد اپل ۱۹۵.۵ درصد برآورد شده است. اپل حالا ۳۵ درصد سهم بازار گجت‌های پوشیدنی را در اختیار دارد.

در این میان شیائومی با رشد ۶۶.۱ درصدی جایگاه شماره دو را به خود اختصاص داده و توانست ۱۲.۴ میلیون دستگاه پوشیدنی به فروش برساند.

این کمپانی چینی حالا ۱۴.۶ درصد سهم بازار را در اختیار دارد.

هواوی بعد از شیائومی توانسته با فروش ۷.۱ میلیون گجت پوشیدنی جایگاه بعدی را به خود اختصاص دهد.

سهم هواوی در بازار گجت‌های پوشیدنی به ۸.۴ درصد رسیده و نسبت به سال گذشته با فروش ۲.۳ میلیون دستگاه، رشد چشمگیری داشته است.

در این گزارش آمده است که میزان فروش هدست‌ها و هدفون‌های بی‌سیم رشد فوق‌العاده‌ای داشته و بیشترین میزان فروش گجت‌های پوشیدنی مربوط به همین دستگاه‌ها بوده است. بر اساس گزارش‌ها، ۴۰.۷ میلیون دستگاه هدست بی‌سیم به فروش رسیده که نسبت به سال گذشته با فروش ۱۱.۸ میلیون، رشد چشمگیری داشته است.

ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامتی نیز در سه ماهه سوم امسال داشته‌اند؛ به طوری که ۱۹.۲ میلیون دستبند ورزشی و ۱۷.۶ میلیون ساعت هوشمند در این فصل به فروش رسیده است این در حالی است که سال گذشته این رقم به ترتیب ۱۲.۹ و ۱۱.۹ میلیون دستگاه بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا