1%
  • 10/10

تماشا کنید: تیزر انیمیشن Watchmen از اقتباسی وفادار خبر می‌دهد

این اثر دو قسمتی خواهد بود

تماشا کنید: تیزر انیمیشن Watchmen از اقتباسی وفادار خبر می‌دهد ۵ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

بخش سرگرمی‌های وارنر در اقدامی غیرمنتظره تیزر انیمیشن Watchmen را در کانال یوتیوب خود قرار داد که تماشایش کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد.

وارنر اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام کرد اقتباس انیمیشنی و سینمایی کمیک بوک‌های واچمن را در دست ساخت دارد. این پروژه در ادامه در سکوت فرو رفت و خبر خاصی از روند پیشرفتش به گوش نرسید. شرایط به همین منوال ادامه داشت تا اینکه سال گذشته و در جریان رویداد San Diego Comic-Con بار دیگر اعلام کرد انیمیشن Watchmen همچنان مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد. استودیو همچنین گفت روی انیمیشن Crisis on Infinite Earths کار می‌کند.

بخش سرگرمی‌های وارنر ساعاتی قبل تیزر انیمیشن Watchmen را در کانال یوتیوب خود قرار دارد؛ اتفاقی که به لطف برگزاری Annecy International Animation Film Festival رخ داده است. این ویدیو بسیار کوتاه بوده، کمتر از یک دقیقه زمان داشته و تایید می‌کند انیمیشن با سبک سه بُعدی ساخته شده و خبری از سبک دو بعدی، مانند آنچه در انیمیشن‌های قدیمی‌تر دیده بودیم، نیست. در ضمن، این اثر قرار است بصورت دو قسمتی ساخته شود.

از آنجایی که تیزر انیمیشن Watchmen محتوای زیادی را در خود جای نداده، نمی‌توان با قطعیت درباره‌اش صحبت کرد و به همین دلیل، برای اظهار نظر بسیار زود است. با این حال، تاکید می‌کند برخی از اتفاقات مهم کمیک بوک‌ها مانند انفجار اتمی، نحوه بوجود آمدن دکتر منهتن و قتل یکی از شخصیت‌های حائز اهمیت در اقتباس جدید وجود خواهد داشت.

انیمیشن دو قسمتی Watchmen، سومین اقتباس از کمیک بوک‌های واچمن به شمار می‌رود. زک اسنایدر (Zack Snyder) سال‌ها پیش فیلم سینمایی آن را ساخت و چند سال قبل هم سریالش از طریق شبکه HBO روی آنتن رفت و تحسین‌ها را برانگیخت. در ضمن، وارنر تاکید دارد انیمیشن سینمایی، وفادارترین اقتباس خواهد بود.

قسمت اول انیمیشن Watchmen در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی منتشر شده و قسمت بعدی هم سال آینده از راه خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments