#مهسا_امینی

5 دقیقه‌ی اول بازی هیتمن 3 را از اینجا تماشا کنید

ماجراجویی جدید مامور 47 در نسخه‌ی سوم

در آستانه‌ی عرضه‌ی بازی هیتمن 3 قرار داریم و طرفداران زیادی در سراسر جهان انتظار این بازی را می‌کشند، حال گیم ‌اینفورمر نمایشی از گیم‌پلی ابتدایی این بازی منتشر کرده است که پنج دقیقه‌ی اول ماجراجویی جدید مامور 47 را به ما نشان می‌دهد.

مجموعه بازی‌های هیتمن در سبک اکشن-ماجراجویی و مخفی‌کاری محبوبیت بسیاری دارند. گیمرهایی که بی‌وقفه به تجربه‌ی این بازی می‌نشینند تا با یک استراتژی ظریف و دقیق هدف خود را سرنگون کنند، به شدت منتظر این محصول هستند. بازی Hitman 3 در جریان رویداد رونمایی از پلی استیشن 5 معرفی شد و از آن‌موقع تا کنون به طور تقریبی در سکوت خبری فرو رفته است اما امروز گیم اینفورمر، گیم‌پلی را منتشر کرده است که ما را بیشتر با حال و هوای این بازی آشنا می‌کند.

در این ویدیو می‌توانید تاثیر تکنولوژی ری‌تریسینگ (Ray Tracing) را مشاهده کنید که چگونه بر نور و بازتاب‌های آسمان خراش‌ها تاثیر گذاشته است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید این بازی، دوربین مامور 47 است که می‌توانید با استفاده از آن، موارد مختلفی مانند اسکن و هک پنل‌های امنیتی و در همین حین ویژگی ثبت تصاویر اطلاعاتی را مشاهده کنید. بازی Hitman 3 قرار است پایان‌بندی برای سه‌گانه‌ی World of Assassination باشد، منظور از این سه‌گانه بازی‌های Hitman 2016 و Hitman 2 است که باید منتظر نتیجه ماند و دید نسخه‌ی آخر این فرنچایز بازسازی شده، موفق می‌شود به اندازه‌ی گذشته‌ی خود کیفیت مناسبی داشته باشد یا خیر.

بازی هیتمن 3 در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی مصادف با ۱ بهمن ۱۳۹۹ برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز) و سرویس گوگل استادیا عرضه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا