#مهسا_امینی

اولین نمایش گیم‌پلی بازی Babylon’s Fall را تماشا کنید

جدیدترین اثر استودیوی Platinum Games جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد

دیشب در جریان جدیدترین قسمت از برنامه‌ی اینترنتی پلی‌استیشن با نام State of Play گیم‌پلی بازی در حال ساخت استودیوی Platinum Games با نام Babylon’s Fall برای اولین بار به نمایش درآمد.

بازی Babylon’s Fall اولین بار در کنفرانس شرکت Square Enix در E3 2018 معرفی شد، اما از همان موقع تا به حال هیچ خبری درباره‌ی بازی نداشتیم تا این‌که دیشب برای اولین بار بخشی از گیم‌پلی آن به نمایش درآمد.

عنوان Babylon’s Fall همچون اکثر آثار استودیوی پلتینیوم گیمز، یک اثر اکشن Hack & Slash خواهد بود. طبق چیزی که در تریلر دیده می‌شود، شخصیت قابل بازی علاوه بر حمل یک شمشیر در دستانش، شمشیرهایی جادویی نیز در دو طرفش دارد که ضربات مهلکی را وارد می‌کنند. استودیوی Platinum Games همواره خود را به عنوان یکی از بهترین اکشن‌سازهای جهان ثابت کرده است و انتظار می‌رود این عملکرد مثبت را در این اثر هم ادامه دهد.

عنوان Babylon’s Fall دومین همکاری رسمی پلتینیوم گیمز با شرکت Square Enix پس از تجربه‌ی بسیار موفق Nier: Automata است؛ اثری که هم از نظر منتقدان به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ میلادی شناخته شد و هم در فروش عملکردی بهتر از انتظار ناشر را تجربه کرد. شرکت اسکوئر اینکس درباره‌ی این بازی جدید می‌گوید:

عنوان Babylon’s Fall یک بازی کاملا جدید از Square Enix است که با همکاری متخصصان مشهور اکشن، استودیوی Platinum Games (سری Bayonetta و Nier: Automata) ساخته می‌شود.

در تیزر تریلر جدیدمان که قبل‌تر در برنامه‌ی State of Play پخش شد، گیم‌پلی اکشن روان بازی را برای اولین بار و همچنین استایل هنری بصری نقاشی‌ مانند که به لطف Brushwork Filter حاصل شده است را می‌بینید.

این بازی در آینده‌ای بسیار دور اتفاق می‌افتد که شامل روز حساب در سال ۵۴۵۰ هم می‌شود. در حال حاضر دیگر اطلاعات قطعی بازی، وجود پلی‌استیشن ۴ و استیم به عنوان پلتفرم‌های مقصد بازی است اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این اثر وجود ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا