#مهسا_امینی

عرضه‌ی بخش آنلاین Watch Dogs: Legion تاخیر خورد

حمله به لندن را به تاخیر بیاندازید

تاخیر در عرضه بخش آنلاین Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion حالت‌های چند نفره خود را طبق برنامه ریزی دریافت نخواهد کرد. کمپانی Ubisoft اعلام کرده است که همه‌ی ویژگی‌های آنلاین را که قرار بود هفته آینده به بازی اضافه شوند، تا سال آینده به تاخیر می‌اندازد، و در این مدت به تلاش برای رفع مشکلات مختلف بازی خواهد پرداخت.

یوبیسافت در ابتدا قصد داشت حالت‌های چندنفره بازی Watch Dogs: Legion از جمله گشت‌ زدن آزادانه و انجام ماموریت برای ۲ تا ۴ بازیکن، در کنار چالش‌های مختلف PvP را در یک به‌روزرسانی پس از عرضه در تاریخ ۳ دسامبر (۱۳ آذر) ارائه دهد. متاسفانه، بازی با مشکالات و باگ‌هایی روبرو شد، برخی نسبتا جزئی و برخی بسیار جدی‌تر. این کمپانی فرانسوی اکنون متعهد شده است قبل از اینکه به فعالیت‌های دیگر بپردازد، تلاش خود را روی حل کردن این مشکلات متمرکز کند.

از زمان عرضه رسمی Watch Dogs: Legion، برخی از شما همچنان دارای مشکلات فنی هستید که مانع لذت بردن شما از بازی می‌شود. تیم توسعه دهندگان ما متعهد به رفع این مشکلات است و تا زمانی که همه نتوانند بازی را همانطور که در نظر گرفته شده تجربه کنند، متوقف نخواهند شد.

باگ فیکس‌ها و بهبود ثبات در به‌روزرسانی ورژن ۲.۲۰ این هفته برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، استیدیا و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد. هدف این به‌روزرسانی رفع مشکلات فایل‌های سیو و مشکل کرش‌ شدن بازی در کنسول پلی‌استیشن 5 و موارد دیگر است.

یوبیسافت می‌گوید که به رفع کمبودهای فنی مختلف Legion ادامه خواهد داد. آپدیت نسخه رایانه‌های شخصی که شامل بهبود پایداری و بهینه سازی گرافیکی در ماه آینده عرضه می‌شود. به عنوان مثال، تیم توسعه‌ دهنده یوبیسافت در تلاش برای ارائه نرخ فریم پایدار ۶۰ FPS برای کارت گرافیک‌های رده بالاتر است و در حالی که این کار را انجام می‌دهد تصمیم گرفته است تا حالت آنلاین Watch Dogs: Legion را تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی به تاخیر بیندازد.

این تاخیر به ما امکان می‌دهد تا بر روی رفع مشکلات بخش تک نفره تمرکز کرده و همچنین زمان بیشتری خواهیم داشت تا تا با اطمینان کامل بخش آنلاین لیجیون را راه اندازی کنیم.

کمپانی یوبیسافت همچنین تایید کرده است که به دنبال حل مشکلی است که باعث شده بسیاری از خریداران اروپایی عنوان‌های Watch Dogs: Legion و Assassin’s Creed Valhalla در کنسول پلی‌استیشن 4 نتوانند بازی خود را به صورت رایگان به نسخه پلی‌استیشن 5 ارتقا دهند. این ارتقا به نسل بعد شامل مواردی مانند صدا و تصویر بهبود یافته، فناوری Ray Tracing (رهگیری پرتو)، پشتیبانی از قابلیت‌های جدید کنترلر DualSense و زمان بارگیری سریع‌تر هستند.

عنوان Watch Dogs: Legion در تاریخ ۲۹ ماه اکتبر (مصادف با ۸ آبان ماه) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و گوگل استادیا منتشر شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا