#مهسا_امینی

بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion چه زمان در دسترس قرار می‌گیرد؟

برای اولین بار می‌توانید با دوستانتان در لندن سایبرپانکی به گشت و گذار بپردازید

بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion چه زمان در دسترس قرار می‌گیرد؟ عرفان بدری ۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion

شرکت Ubisoft به تازگی اعلام کرده است که بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۹ مارس (۱۹ اسفند) در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت. بروزرسانی این بخش به صورت رایگان برای تمام دارندگان این بازی منتشر خواهد شد.

بازی Watch Dogs: Legion، یکی از عناوین مطرح و جذاب سال گذشته‌ی میلادی بود که توسط کارگردان بازی‌هایی چون Tom Clancy’s Splinter Cell و Far Cry 2 کارگردانی شده بود. این بازی به عنوان دنباله‌ای بر دو نسخه‌ی اول Watch Dogs، بازیکن‌ها را به یک لندن خیالی و آینده‌نگرانه در اواخر دهه‌ی ۲۰۲۰ و اوایل دهه‌ی ۲۰۳۰ میلادی می‌برد، یک لندن پسا-برگزیتی سایبرپانکی که در نتیجه‌ی پیشرفت فناوری، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، رمز ارزها، شبکه‌های تلفن همراه 6G و اتومبیل‌های بدون سرنشین دچار تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است. این بازی در زمان عرضه‌ی خود تنها شامل یک بخش تکنفره می‌شد، اما Ubisoft قول داده بود که در آینده‌ای نزدیک شاهد بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion نیز خواهیم بود. اکنون این شرکت به صورت رسمی از تاریخ در دسترس قرار گرفتن این بخش رونمایی کرده است.

طبق اعلام Ubisoft، بخش چندنفره‌ی بازی Watch Dogs: Legion از تاریخ ۹ مارس (۱۹ اسفند) شروع به کار خواهد کرد و بازیکن‌ها می‌توانند آن را تجربه کنند. در این حالت شما می‌توانید در لندن آینده‌نگرانه‌ی بازی، با دوستان خود به گشت و گذار پپردازید، چالش‌ها را انجام دهید و با رویدادهای این عنوان روبه‌رو شوید. در بخش چندنفره‌ی Watch Dogs: Legion چندین ماموریت کواپ وجود دارند که تا حداکثر چهار بازیکن می‌توانند آن‌ها را با همکاری یک دیگر انجام دهند. این بروزرسانی رایگان همچنین یک Tactical Op چهار نفره دارد که از پنج ماموریت متصل به هم تشکیل شده است. Ubisoft گفته که این پنج ماموریت برای افرادی است که به دنبال یک چالش سخت می‌گردند، بنابراین اگر که می‌خواهید آن را تجربه کنید، باید یک تیم خیلی خوب داشته و همچنین از مهارت بالایی برخوردار باشید. 

علاوه بر این‌ها، بروررسانی بخش چندنفره اولین حالت بازیکن در برابر بازیکن (PvP) را با نام Spiderbot Arena به Watch Dogs: Legion اضافه می‌کند، در این حالت بازیکن‌ها هر کدام کنترل یک ربات عنکبوتی مسلح را بر عهده می‌گیرند و با یکدیگر مبارزه می‌کنند تا نهایتا یک نفر زنده بماند و پیروز مسابقه شود.

دارندگان سیزن پس بازی Watch Dogs: Legion با دانلود این بروزرسانی، دو ماموریت اضافی برای بخش تکنفره‌ی آن دریافت خواهند کرد، همچنین  در آینده بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی داستانی Bloodline به همراه چند ماموریت اضافی بیشتر و تعدادی شخصیت‌های قابل بازی جدید نیز در دسترس این بازیکن‌ها قرار می‌گیرد. این عنوان هم‌اکنون در پلتفرم‌های رایانه‌های PS4 ،PS5 Xbox One ،Xbox Series S ،Xbox Series X ،Google Stadia و Amazon Luna قابل تجربه است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا