1%
  • 10/10

تریلر فیلم Deadpool 3 به شایعه انتخاب شدن دنیل ردکلیف برای نقش ولورین قوت بخشید

نسخه‌های مختلف ولورین!!

تریلر فیلم Deadpool 3 به شایعه انتخاب شدن دنیل ردکلیف برای نقش ولورین قوت بخشید ۱۶ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
تریلر فیلم Deadpool 3

هنوز چیزی قطعی نیست، اما عده‌ای معتقدند که اولین تریلر فیلم Deadpool 3 به شایعه انتخاب شدن دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) برای ایفای نقش ولورین قوت بخشیده است.

به‌دنبال ادغام دیزنی و فاکس قرن بیستم و همچنین خداحافظی هیو جکمن (Hugh Jackman) با نقش ولورین در سال ۲۰۱۷، شایعات زیادی درباره انتخاب شدن دنیل ردکلیف به‌عنوان جهش‌یافته نامیرای محبوب دنیای مارول وجود داشت. با این وجود رایان رینولدز (Ryan Reynolds) سال گذشته موفق شد هیو جکمن را راضی کند تا باری دیگر در قامت ولورین ظاهر شود و برای اولین بار لباس کمیکی زرد و آبی را در اولین فیلم بزرگسال استودیو مارول، یعنی Deadpool & Wolverine به تن کند. همین موضوع باعث شد تا تمامی شایعات مربوط به حضور دنیل ردکلیف در دنیای سینمایی مارول تکذیب شوند.

دنیل ردکلیف سال گذشته با شرکت در آزمایش دروغ سنج برای Vanity Fair به اجبار سکوت خود را درباره شایعات اخیر شکسته و به حقیقت ماجرا اشاره کرده بود.

نه ببینید قضیه رفتن به بدنسازی و کار کردن روی هیکلم هیچ دلیل و هدف خاصی ندارد. همانطور که خیلی از شماها می‌دانید، پدر و مادرم اعتیاد خاصی به تناسب اندام دارند و منم این اواخر کمی بیشتر برای باشگاه و بدنسازی وقت گذاشتم. بنابراین باید با کمال تاسف بگویم که نه من هیچ برنامه‌ای برای ایفای نقش ولورین ندارم، باعث افتخارمه ولی نه.

حالا بعد از گذشت یک سال، این موضوع دوباره سر زبان‌ها افتاده، زیرا به‌دنبال انتشار اولین تریلر فیلم Deadpool 3، بسیاری مدعی شدند که نسخه مولتی‌ورسی ولورین با نام پچ (Patch) که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، هیو جکمن نیست، بلکه ستاره فیلم‌های هری پاتر، دنیل ردکلیف است. شاید بپرسید چگونه بدون دیدن چهره او به چنین نتیجه‌ای رسیده‌اند؟ جواب این سوال در جثه و فرم بدن این شخصیت است. تنها با نگاه به فرم بدن و عرض شانه‌های این شخصیت می‌توان متوجه شد که بازیگرش هیو جکمن نیست. البته تا زمانی که تریلر جدیدی منتشر نشود نمی‌توان نسبت به صحت داشتن موارد مذکور اطمینان داشت.

آیا استودیو مارول هیو جکمن را برای نقش ولورین نگه می‌دارد یا بازیگر جدیدی را برای جان بخشیدن به جهش‌یافته نامیرای محبوب معرفی می‌کند؟ رایان رینولدز سال گذشته به صراحت گفته بود که بازگشت هیو جکمن قرار نیست آسیبی به میراث ولورین و شاهکار سینمایی لوگان وارد کند، بنابراین هنوز هیچ چیزی به‌طور قطعی مشخص نیست. اگر مارول واقعا قصد داشته باشد هیو جکمن را برای ایفای نقش ولورین انتخاب کند، تنها یک راه دارد؛ ریبوت کردن دنیای سینمایی مارول. چرا؟ چون اینگونه مارول می‌تواند بدون آسیب زدن به فرانچایزهای قبلی، به روایت داستان‌های جدید با چهره‌های آشنا بپردازد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments