1%
  • 9.5/10

آیا رایان رینولدز داستان فیلم Deadpool 3 را اسپویل کرد؟

بازگشت به وقایع فیلم Logan؟!

آیا رایان رینولدز داستان فیلم Deadpool 3 را اسپویل کرد؟ ۲ ۲۸ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فیلم Deadpool 3

رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، ستاره نقش ددپول به‌تازگی تصویر پشت صحنه جدیدی را با طرفداران به اشتراک گذاشته که ظاهرا بخشی از داستان فیلم Deadpool 3 را اسپویل می‌کند.

وقتی سال گذشته رایان رینولدز در ویدیویی جنجالی اعلام کرد که هیو جکمن (Hugh Jackman) قرار است در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول ایفاگر نقش ولورین باشد، طرفداران در عین خوشحالی کمی نگران بودند، زیرا می‌ترسیدند بازگشت جهش‌یافته نامیرای محبوب مارول به داستان فیلم Logan، شاهکار سال ۲۰۱۷ که توسط جیمز منگولد (James Mangold) کارگردانی شده، آسیب بزند. خوشبختانه رایان رینولدز چند روز بعد در ویدیویی جدید تایید کرد که ولورین همچنان پیرو وقایع فیلم لوگان مرده است و داستان Deadpool 3 قرار نیست هیچ گونه دخالتی در اتفاقات رخ داده داشته باشد.

اکنون بعد از گذشت یک سال، رایان رینولدز تصویر پشت صحنه جدیدی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و دوباره احتمال دستکاری اتفاقات رخ داده را مطرح کرده است. این تصویر جنجالی سیاه و سفید دو صندلی با نام‌های “وید ویلسون” و “لوگان” را نشان می‌دهد که به خودی خود نکته خاصی ندارد. در واقع چیزی که حسابی خبرساز شده، پس‌زمینه تصویر است که یادآور یکی از لوکیشن‌های فیلم لوگان است (مبارزه خونین ولورین با X-24 در مزرعه ذرت).

شاید بپرسید تصویر منتشر شده چگونه داستان فیلم Deadpool 3 را اسپویل می‌کند؟ از آنجایی که این فیلم با ایده مولتی‌ورس و سفر در زمان سروکار دارد، ممکن است ددپول به‌منظور دستکاری وقایع فیلم Logan، به لحظه قبل از حمله X-24 (کلون ولورین) سفر کند و با کشتن او، سرنوشت ولورین را تغییر بدهد.

آیا مارول واقعا قصد دستکاری اتفاقات رخ داده در فیلم Logan را دارد؟ سال گذشته شان لوی (Shawn Levi)، کارگردان پروژه در پادکست Post Credit BroBible ضمن اشاره به این موضوع که فیلم Deadpool 3 هنوز نام مشخصی ندارد، خاطرنشان کرده بود که از همان ابتدای تولید سعی داشتند داستان بدون خدشه‌دار شدن میراث لوگان روایت شود.

در حال حاضر مشغول پیدا کردن نامی مناسب برای پروژه هستیم. من به‌شخصه نام‌هایی مانند Deadpool versus Wolverine یا Deadpool 3 With Wolvie را در نظر دارم اما هنوز هیچ‌چیزی نهایی نشده است. درباره داستان هم می‌خواهم به همه طرفداران ددپول و مارول اطمینان بدهم که قرار نیست هیچگونه آسیبی به داستان و میراث فیلم لوگان وارد بشود. به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان پروژه، من عشق و احترام عمیقی به فیلم لوگان دارم، بنابراین جای هیچ نگرانی نیست. درسته، ما با ایده مولتی‌ورس و سفر در زمان سر و کار داریم، اما از همان روز اول حتی یک ثانیه هم به دستکاری وقایع شاهکار جیمز منگولد فکر نکردیم.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر کردند که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی (TVA) اشاره دارد. طبق این شایعه، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط دفاع مقدس جلوگیری کنند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 که تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments