برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عکس فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone به علاوه برخی جزئیات درباره آن لو رفت

اپراتور و سلاح SMG جدید

عکس فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone به علاوه برخی جزئیات درباره آن لو رفت ۰ ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone

چیزی تا شروع فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone باقی نمانده، اما پیش از اعلام رسمی ظاهرا تصویر کاور اصلی این سیزن به تازگی لو رفته که نشان از یک اپراتور جدید همراه با سلاحی که به نظر می‌رسد در دسته SMG باشد، می‌دهد.

فصل‌های مختلف Warzone در واقع همان آپدیت‌هایی هستند که علاوه بر پیش بردن داستان، جزئیاتی تازه‌ای از جمله سلاح و اپراتورهای جدید را هم به بازی اضافه می‌کنند. با این حال معمولا پیش از آنکه این به روزرسانی‌ها رسما توسط کمپانی اکتیویژن و استودیو Raven Software معرفی شوند، اطلاعات خاصی از آن‌ها لو می‌رود که کلیت فصل جدید و مسیر آن را لو می‌دهد. با این وجود جالب است بدانید که هم‌اکنون هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ شروع فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone به صورت رسمی اعلام نشده، اما از آنجا که بتل پس فصل چهارم در تاریخ ۱۲ اوت (۲۱ مرداد) به اتمام رسیده و این روز دقیقا مصادف با پنج‌شنبه است، می‌توان گفت که سیزن بعدی در همین تاریخ شروع خواهد شد. به هر حال مدت‌هاست که فصل‌های جدید این عنوان در روز پنج‌شنبه و به همین روال شروع می‌شوند و اینبار هم انتظار می‌رود تا همین قاعده حفظ شود.

اما حال که می‌دانیم تاریخ شروع فصل پنجم دقیقا در چه روزی است، باید انتطار چه جزئیات تازه‌ای را در آن داشته باشیم؟ برای گرفتن پاسخ اولیه به این سوال، بد نیست نگاهی به تصویر لو رفته زیر انداخته و مشاهده کنید که اپراتور و سلاح جدید چگونه برای سلاخی کردن دشمنان حاضر و آماده هستند.

تصویر لو رفته از فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone

در واقع فردی که این عکس را لو داده، خود اظهار کرده که قطعیت چندانی را برای آن نمی‌داند و ممکن است خود سازندگان تغییراتی را در این آپدیت جدید اعمال کرده باشند که باعث جایگزین شدن این کاراکتر با شخصیت دیگری شده باشد. با این وجود یکی دیگر از کاربرانی که با استخراج کردن داده‌ها، اطلاعات این بازی را لو می‌دهد اخیرا اظهار کرده که این تصویر کاملا حقیقی بوده و کاور فصل پنجم همین عکس خواهد بود.

فصل جدید نیز درست به مانند هر سیزن دیگری شامل بتل پس بوده و از طرفی می‌توان انتظار داشت که سلاح تازه‌ای به آن اضافه شود. این تفنگ که در واقع Tec-9 نام دارد، همانطور که از ظاهر جمع و جورش هم پیداست در دسته Submachine Gun قرار می‌گیرد و به احتمال بسیار بالا، به عنوان بهترین سلاح فصل شناخته خواهد شد؛ کاری که اکتیویژن مدت‌هاست در دو عنوان Warzone و همچنین Call of Duty: Mobile به خوبی انجام داده و همچنان با معرفی سلاح جدید، کاربران را به دلیل داشتن قدرت بالا به سمت آن می‌کشاند تا بعد از گذشت مدتی، ناگهان آن را کنار زده و به سراغ سلاح جدید برود.

جدای از سلاح، اپراتور جدید نیز در مرکز این تصویر قرار دارد که با ظاهری خشن ایستاده و اگر دو هفت تیر در دستان او قرار می‌گرفت، شاید شباهت‌هایی را با عکس کاور Call of Duty: Black Ops داشت. اما این شخصیت جدید به نظر می‌رسد که ژاپنی یا چینی باشد؛ به نحوی که اگر به چشم کشیده یا زانوبند او نگاه کنید، احتمالا متوجه این موضوع خواهید شد. این در حالی است که جزئیات بیشتری درباره این اپراتور منتشر نشده و از طرفی ظاهر او چندان به سال‌های 1984 نمی‌خورد. اما سلاح دست او، یعنی Tec-9 دقیقا در همین سال معرفی شده و پیش‌تر در هیچکدام از بازی‌های سری Call of Duty دیده نشده بود.

با این حساب باید تا هفته آینده صبر کنیم تا فصل جدید شروع شود، اما قطعا تا پیش از آغاز سیزن جدید، اطلاعات بیشتری به صورت رسمی و غیر رسمی منتشر خواهد شد تا از داستان جدید جزئیاتی را به دست آوریم. همچنین گفته شده که با نزدیک شدن به تاریخ معرفی Call of Duty: Vanguard، احتمال دارد که در انتهای فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone شاهد برخی اشارات و به اصطلاح تیزرهایی باشیم که به روایت این عنوان جدید اشاره دارند. همچنین در نظر داشته باشید که به جز سلاح و اپراتور گفته شده، جوایز بسیاری در بتل پس این فصل جدید وجود خواهد داشت که به زودی از آن‌ها رونمایی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments