#مهسا_امینی

آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific شاتگان پلیرها را نابود می‌کند!

شاتگان را زمین بگذارید

آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific برای بالانس کردن متا اسلحه منتشر شد تا بازیکنان عادلانه‌تر بازی کنند؛ یا به عبارتی، دیگر با شاتگان‌های Akimbo در ثانیه کشته نمی‌شوید!

از زمان عرضه بازی Call of Duty: Vanguard بازیکنانی که آن را خریداری کردند متوجه شدند که سلاح مختلف آن را می‌توان با ۱۰ اتچمنت تجهیز کرد. با این حال هر موقع که سلاحی جدید وارد بازی می‌شود، تقریبا می‌توان گفت که متا در Call of Duty: Warzone بهم می‌ریزد! چراکه تفنگ‌های جدید قدرت تازه‌ای دارند و به عبارتی دور به آن‌ها می‌رسد. با این وجود جالب است بدانید که این سلاح جدید پس از مدتی نرف می‌شوند و دوباره روال بالانس بازی برقرار می‌شود تا بازی عادلانه‌تر انجام شود و همه به سراغ استفاده از یک تفنگ خاص نروند.

برای مثال، سلاح شاتگان دولول در حالت دوتایی که به اصطلاح به آن Akimbo گفته می‌شود، اخیرا از فاصله نزدیک تا متوسط کاری کرده بود که بازیکنان به راحتی و تنها با یک ضربه همه را نقش بر زمین می‌کردند. این کار دیگر نیازی به دقت تیر، تلاش برای نگه داشتن تیر روی حریف و همچنین اسلاید زدن و انجام حرکتی خاص نداشت. فقط خود را به هر شکل به دشمن نزدیک کنید و سپس با یک تیر آن‌ها را خلاص کنید؛ تمام!

این روند قاعدتا برای برخی از افراد بسیار مطلوب است، اما در عین حال بازیکنان حرفه‌ای که تجربه واقعی و عادلانه را می‌خواهند از این باف نامربوط شاتگان‌ها ناراضی بوده‌اند. مثال این کار در بازی Fortnite هم انجام شده بود و حد آسیب‌رسانی شاتگان‌ها کمتر شد تا بازی بیشتر به استعداد باشد تا سلاح دست افراد! حال نیز در آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific شاهد آن هستیم.

جزئیات آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific

گیم پلی:

  • فعال کردن Overtime در حالت Plunder دو برابر شده است. (از ۱,۰۰۰,۰۰۰ به ۲,۰۰۰,۰۰۰)

رفع باگ:

  • رفع باگ‌های مربوط به محیط بازی در نقشه Caldera که به بازیکنان اجازه می‌داد تا از داخل اجسام به افراد شلیک کنند.

نرف و باف اتچمنت سلاح

  • اتچمنت Sawed Off سلاح Double Barrel – کند شدن سرعت راه رفتن از ۱.۰۴ به ۱.۰۳
  • پرک Akimbo سلاح Double Barrel – اضافه کننده آسیب‌رسانی زدن به بالا تنه از ۱ به ۰.۵۵ کاهش یافته و برد مؤثر از ۶ به ۱ می‌رسد. سرعت راه رفتن هم از ۱ به ۰.۹۸۵ رسیده و پخش شدن تیر در حالت Hip Fire (بدون نشانه‌گیری) از ۱.۳۲ به ۱.۲۸ تغییر یافت.

طبق اعلام رسمی سازندگان در استودیو ریون سافتور (Raven Software)، ظاهرا علاوه بر تغییرات فوق، قرار است تا تغییرات بسیاری هم در SMG و LMG ها انجام شود تا فرق بین آن‌ها بیشتر شده و استفاده از هرکدام بیشتر خاص شود. این یعنی احتمالا تفنگ‌های LMG سنگین‌تر و دوربردتر شده و در عین حال برد برخی از SMG های سبک پایین‌تر خواهد آمد. به علاوه، گفته شده که لرزش تفنگ‌های دسته Assault Rifle که از Vanguard اضافه شده‌اند هم یک تغییر کلی خواهد داشت. در واقع این سلاح را هرقدر هم که روی دقیق بودن تنظیم کنید، باز هم برخی مشکلات وجود خواهد داشت که مانع دقت تیر می‌شود‌. این بدان معنا نیست که AR ها دقیق نیستند، بلکه در ظاهر لگد بسیاری دارند، در حالی که شما آن را برای تیر زدن با کمترین لرزش تنظیم کرده‌اید. این مورد هم در آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific رفع شده است.

همچنین همانطور که گفته شد، برد سلاح شاتگان دولول یا همان Double Barrel خیلی کمتر شده است. در واقع این تفنگ در حالت Akimbo به حدی برد داشت که به محدوده SMG ها رسیده و عملا استفاده از ساب‌ماشین‌گان را یک کار بی‌فایده می‌کرد. به همین دلیل سازندگان به این مورد واکنش نشان داده و آن را شدیدا نرف کرده‌اند. با این وجود اعلام شده که این تغییرات در میزان آسیب‌رسانی کلی اعمال نشده و فقط روی Damage Range یا همان برد سلاح تاثیرگذار بوده است. پس هنوز از فاصله خیلی نزدیک می‌توانید به این شاتگان اعتماد کنید!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا