1%
  • 0/10

اخطار به پلیرهای Warzone Mobile قبل از انتشار بازی

اتمام حجت با کاربران بازی

اخطار به پلیرهای Warzone Mobile قبل از انتشار بازی ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پلیرهای Warzone Mobile

شرکت اکتیویژن با انتشار بیانیه‌ای به تمامی پلیرهای Warzone Mobile اخطار داد که از استفاده از هرگونه ابزار مربوط به قانون‌شکنی خودداری کنند.

در حالی که عنوان مورد انتظار Warzone Mobile برای انتشار در تاریخ 11 مارس آماده می‌شود، شرکت اکتیویژن با گیمرهای بازی اتمام حجت کرده است. هم‌اکنون تقریبا 100 میلیون پلیر به صورت پری – رجیستر شده منتظر تجربه بازی بوده و انتظار می‌رود بازی پس از انتشار رسمی، با استقبال بی‌سابقه‌ای مواجه شود.

مجموعه عناوین Call of Duty همواره مشکل بزرگی با متقلبین داشته است. با این حال اخطاریه جدید شرکت اکتیویژن مختص به افرادی بوده که سعی می‌کنند با استفاده از ابزارهای مختلف تجربه خود را بهبود ببخشند. در این بازی هیچ گونه میزان تنظیمی برای گزینه میدان دید یا FOV (Field of View) وجود نداشته و تمامی گیمرها، فارغ از دستگاهی که استفاده می‌کنند، میدان دید یکسانی خواهند داشت.

اکنون بیانیه اکتیویژن به پلیرهای Warzone Mobile که در سرور دیسکورد بازی به اشتراک گذاشته شده، به این موضوع اشاره دارد که هرگونه دستکاری در فایل‌های مربوط به FOV بازی سبب بن شدن و یا دیگر مجازات برای پلیرها را به دنبال خواهد داشت. چنان‌چه تشخیص داده شود که پلیری هر کدام از فایل‌های بازی را مورد تغییر قرار داده تا بتواند مزیتی در بازی به دست بیاورد، با اقدامات تنبیهی مواجه خواهند شد.

ناگفته نماند این پیام توسط کاربر Yanrique در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اشتراک گذاشته شده است. کاربری که یکی از محبوب‌ترین و شناخته ‌شده‌ترین پلیرهای بازی Call of Duty Mobile محسوب می‌شود.

با توجه به اقدامات در نظر گرفته شده، شرکت اکتیویژن امیدوار است تا بتواند میدان دید بیشتری برای تجربه بازی در اختیار مخاطبین قرار دهد. با این حال با توجه به طیف گسترده‌ای که از دستگاه‌های مختلف وجود دارد، انتظار می‌رود تجربه بازی کمی از حالت بالانس بودن خارج شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments