تغییرات بازی Warzone 2 در فصل دوم همه چیز را عوض می‌کنند!

بک پک‌ها، سپرها، سیستم لوت و تقریبا همه چیز تغییر می‌کند!

تغییرات بازی Warzone 2

تغییرات بازی Warzone 2 در فصل دوم بسیار بیشتر از چیزی هستند که هفته‌های گذشته فکرش را می‌کردیم! به گفته توسعه دهندگان تغییرات بازی Warzone 2 در بخش‌هایی چون سیستم لوت، سپرها، صدا گذاری و دیگر بخش‌های بازی اعمال می‌شوند!

آخرین پست انتشار یافته در وبلاگ سری بازی Call of Duty، خبر از تغییرات اساسی در بازی وارزون ۲.۰ می‌دهد. این تغییرات به زودی در سیستم لوت بازی، سیستم استفاده از سپرها و البته استفاده از کوله پشتی یا همان بک پک اعمال خواهند شد. زمانی که بازی Warzone 2 در اواخر سال ۲۰۲۲ انتشار یافت، تغییرات بسیاری را نسبت به نسخه پیشین خود در اختیار ما قرار داد. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات اعمال شده، افزودن قابلیت بی نظیر Proximity Chat بود که به شما اجازه می‌دهد صدای گفت و گوی حریفان نزدیک به خود را بشنوید. استریمرها و کاربران بسیاری از جمله استریمر معروف دکتر دیسرسپکت (Dr. Disrespect) از این قابلیت برای تولید محتوای جذاب و سرگرم کننده استفاده کرده‌اند.

با این حال، تمام تغییرات اعمال شده در ای بازی مورد قبول کاربران وارزون ۲ نبود و از جمله آن‌ها می‌توان به حذف قابلیت Slide Canceling اشاره داشت. موضوعی که در این میان باعث رضایت کاربران شده، ارتباط مستقیم توسعه دهندگان این بازی با کاربران و در نتیجه آن اعمال تغییرات به صورت هفتگی در این بازی محبوب است. این استودیو در کنار افزودن و حذف قابلیت‌های متفاوت، به طور مداوم در حال رفع باگ‌های بازی و در نتیجه بهبود تجربه کاربران از این عنوان در حال پیشرفت است. حال باید اشاره داشت که به روزرسانی پیش رو، تغییرات قابل توجهی را وارد این بازی خواهد کرد.

طبق آخرین اخبار انتشار یافته توسط توسعه دهندگان، ما تغییرات زیادی را در فصل دوم وارزون ۲ دریافت خواهیم کرد. به گفته آن‌ها این تغییرات در بخش‌هایی چون رابط کاربری بازی، صدا گذاری و بسیاری از بخش‌های گیم پلی بازی چون گولاگ و سپرهای ضد گلوله بازی دیده خواهند شد. به تایید توسعه دهندگان، از این پس تمام سپرهای ضد گلوله بازی قابلیت استفاده از سه سپر را خواهند داشت! با آغاز فصل دوم بازی وارزون ۲، ما هرگز سپرهایی با اندازه‌های مختلف دریافت نکرده و تمام کاربران بازی را با سپرهایی با سه جای خالی آغاز کرده و باور دارند این موضوع می‌تواند سبب برابری بیش از پیش کاربران شود!

علاوه بر آن، کوله پشتی و سیستم لوت بازی نیز دست خوش تغییراتی خواهند شد. با آغاز فصل دوم، تمام آیتم‌های جعبه‌ها، کیف‌ها و به طور کلی تمامی لوت باکس‌ها بر زمین افتاده و هرگز شاهد منوی لوت پنجره‌ای در بازی نخواهیم بود. در کنار آن، کوله پشتی‌های سایز متوسط و بزرگ از بازی حذف شده و لوت کاربران کشته شده بر زمین می‌افتند! از این پس تمام کاربران با کوله پشتی‌هایی با اندازه یکسان به مبارزه رفته تا کاربری نتواند با استفاده از آیتم‌های بیشتر به تخریب دیگر تیم‌ها بپردازد. در پایان باید اشاره داشت که اینفینیتی وارد (Infinity Ward) قصد داشته سرعت بازی را بهبود بخشیده تا کاربران مدت زمان کمتری در منوی بازی صرف کرده و سریع‌تر به مبارزه باز گردند.

پس از به تاخیر افتادن انتشار فصل دوم وارزون ۲، کاربران به این باور رسیدند که تغییرات بیشتری در بازی محبوب آن‌ها اعمال می‌شود. پیش‌تر تیم اینفینیتی وارد اشاره کرد که کلیت اقتصاد بازی آن‌ها نیز تغییراتی به خود دیده و قیمت آیتم‌های درون بازی کاهش یافته و پول بیشتری در مکان‌های مختلف بازی دیده خواهد شد. بازی Call of Duty Warzone 2 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره تغییرات بازی Warzone 2 چیست؟ فکر می‌کنید تغییرات اعمال شده در فصل دوم این بازی را جذاب‌تر خواهند کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا