فصل دوم وارزون 2 - مدرن وارفر 2

هر آنچه از فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 می‌دانیم

نقشه تاکتیکال، تیر و کمان و بسیاری محتوای جذاب دیگر!

فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 نزدیک بوده و باید در انتظار بتل پس، تفنگ‌ها و نقشه‌های جدیدی باشیم که در سیزن جدید در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

هر فصل جدید در سری بازی Call of Duty، به معنای سیلی از محتوای تازه است که همه ما به انتظارشان می‌نشینیم. فصل‌های جدید کالاف دیوتی با بتل پس جدید، اپراتورهای جدید، تفنگ‌های جدید و بسیاری محتوای دیگر از راه می‌رسند. فصل دوم احتمالا سورپرازی ویژه برای بخش وارزون ۲.۰ نیز خواهد داشت.

تاریخ انتشار فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2

با توجه به زمان اتمام بتل پس فصل اول بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Call of Duty Warzone 2.0، باید منتظر انتشار فصل دوم آن‌ها در روز چهارشنبه به تاریخ ۱ فوریه، برابر با ۱۲ بهمن ماه باشیم. فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 احتمالا در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران انتشار می‌یابد. لازم به ذکر است که تاریخ و ساعت اعلام شده توسط اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) یا اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید نشده است.

باید منتظر چه چیزهایی در فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 باشیم؟

فصل دوم دو بازی Call of Duty Warzone 2.0 و Call of Duty Modern Warfare 2 همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد شامل بتل پس جدید، اپراتورها، تفنگ‌ها، نقشه‌ها و البته آیتم‌های تزئینی خواهد شد. نا گفته نماند که احتمالا شاهد تغییرات در نحوه عملکرد تفنگ‌ها و رفع باگ‌های بازی نیز باشیم.

چندی پیش افشاگری معروف با انتشار عکسی اعلام کرد که به احتمال زیاد فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 حال و هوای ژاپنی خواهد داشت. عکس انتشار یافته پس از مدتی به طور کامل از فضای اینترنت حذف شد. این عکس از بازگشت اپراتور رونین (Ronin) از بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ خبر می‌داد.

عکس انتشار یافته نقشه Castle را نیز به نمایش درآورد که مدتی پیش به بازی Call of Duty: Vanguard افزوده شد. باید به این موضوع توجه داشت که حضور نقشه‌ای از دوران جنگ جهانی دوم در سری بازی مدرن وارفر دور از انتظار است و علاوه بر آن نباید فراموش کرد که انتشار این نقشه در بازی مدرن وارفر 2 شایعه‌ای بیش نبوده و هرگز نباید به شایعات اعتماد کرد.

فصل دوم بازی‌های مدرن وارفر 2 و وارزون 2 شامل دو تفنگ جدید می‌شود. طبق اطلاعات لو رفته و استخراج شده از فایل‌های این دو بازی، ما احتمالا شاهد شاتگانی با نام Vepr-12 و تیر و کمان در بازی‌ها خواهیم بود.

تغییرات اختصاصی سیزن دوم وارزون 2

به گفته خبرنگار معروف و معتبر تام هندرسون (Tom Henderson)، بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در فصل دوم نقشه‌ای کوچک‌تر مانند نقشه Rebirth Island در وارزون دریافت خواهد کرد. در گذشته برخی عکس‌ها از این نقشه نیز به انتشار رسید که هرگز توسط اکتیویژن بلیزارد و اینفینیتی وارد تایید نشدند، با این حال تمام عکس‌ها پس از مدتی با پیگیری توسعه دهندگان از فضای اینترنت حذف شدند.

انتشار این نقشه در حد شایعه بوده، با این حال احتمال انتشار آن در فصل دوم وارزون 2 بسیار بالا است و گمان داریم باید منتظر تایید رسمی انتشار این نقشه در فصل دوم وارزون 2 از طرف توسعه دهندگان طی روزهای آتی باشیم.

تغییرات اختصاصی سیزن دوم مدرن وارفر 2

متاسفانه اطلاعات بسیار اندکی از فصل دوم مدرن وارفر 2 در دست بوده و تمام اطلاعات انتشار یافته در فصل دوم این بازی در حد شایعه هستند. طبق شایعات، ما باید شاهد انتشار بخشی جدید از حالت تازه انتشار یافته Raid باشیم که ترکیبی از اکشن محض، مخفی کاری و حل پازل است. بخش اول این حالت با نام Atomgrad به طور همزمان با به روزرسانی نیمه دوم فصل اول بازی به انتشار رسید و به گفته اینفینیتی وارد باید منتظر بخش‌های بعدی آن طی گذر زمان باشیم.

علاوه بر بخش جدید حالت Raid، گمان داریم که حالت Ranked به این بازی افزوده شود. توسعه دهندگان پیش‌تر افزوده شدن بخش قهرمانی یا Ranked را در سال ۲۰۲۳ به این بازی تایید کرده بودند. به گفته آن‌ها، بخش Ranked بازی مدرن وارفر 2 شامل جدول رده بندی و بسیاری جوایز ارزنده خواهد شد. نا گفته نماند که توسعه دهندگان هرگز اعلام نکرده‌اند که این بخش در چه فصلی به بازی افزوده خواهد شد.

باید اشاره داشت که آخرین به روزرسانی بازی مدرن وارفر 2 و وارزون 2 شامل تفنگ Chimera، نقشه محبوب Shipment و البته پلی لیست CDL می‌شود. پلی لیست CDL به کاربران اجازه می‌داد تا در مبارزاتی مشابه با مبارزات حرفه‌ای لیگ کالاف دیوتی شرکت کنند، با این حال سیستم رده بندی برای آن تعبیه نشده بود.

خوشبختانه توسعه دهندگان سری بازی کالاف دیوتی همیشه به خواسته‌های طرفداران گوش کرده و معمولا بخش‌هایی که کاربران واقعا نیازمند آن‌ها هستند را در اسرع وقت به بازی خود اضافه می‌کنند. شما منتظر چه چیزهایی در فصل دوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 هستید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با دیگر کاربران سرگرمی به انتشار بگذارید.

2.7 3 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا