گلیچ بازی وارزون 2 باعث ایجاد ناعدالتی در بازی می‌شود

گلیچ قطار در مپ Al Mazrah

گلیچ بازی وارزون 2Warzone باعث ایجاد ناعدالتی در مبارزات روی قطار در نقشه‌ی کاملا جدید Al Mazrah می‌شود.

نقشه‌ی قدیمی Verdansk در بازی Call of Duty: Warzone دارای یک قطار متحرک در نقشه بود. حال بازی وارزون 2 هم چنین چیز مشابهی را در نقشه‌ی Al Mazrah قرار داده است. با اینکه Al Mazrah یک نقشه‌ی کاملا جدید با مکان‌های جدید به شمار می‌رود، اما به وضوح مشخص است که برخی از المان‌های خود را از نقشه‌ی Verdansk قرض می‌گیرد. برای مثال قطار در نقشه‌ی Al Mazrah که مکانی پرطرفدار برای فرود است، بسیار به قطار در نقشه‌ی Verdansk شباهت دارد. ظاهرا اما بازیکنان باید فعلا در مورد فرود آمدن روی این قطار، تجدید نظر کنند.

ویدیویی از کاربر TheCopperViking در ردیت نشان می‌دهد که گلیچ وارزون 2 یک مبارزه‌ی ناعادلانه را روی قطار ایجاد می‌کند. در این ویدیو، هم‌تیمی TheCopperViking رو زمین می‌افتد و او به کمکش می‌رود. سپس از قطار بالا می‌رود و متوجه‌ی حضور دشمن در گوشه‌ی قطار می‌شود. او به راحتی می‌تواند کار دشمنش را یکسره کند اما هیچ آسیبی به بازیکن حریف وارد نشده، و در نهایت خود TheCopperViking کشته می‌شود.

ویدیوی گلیچ بازی وارزون 2

کاربران در بخش نظرات، تئوری‌های مختلفی را در مورد این قضیه بیان کردند. ولی محبوب‌ترین تئوری مربوط به حرکت قطار است. در واقع این تیرها بجای برخورد به دشمن، به پشت او اصابت می‌کردند. با این تفاصیر بازیکنان وارزون 2 باید از تیراندازی از بالای قطار خودداری کنند چرا که تیرهای‌شان خطا می‌رود.

برای رفع این مشکل باید منتظر به‌روزرسانی بعدی بمانیم. اما هیچ به‌روزرسانی مهمی در این ماه برای بازی وارزون 2 در دست نیست. احتمالا چندین هفته تا رفع این گلیچ بازی وارزون 2 فاصله داریم. پس بهتر است بازیکنان فعلا از فرود روی قطار، صرف نظر کنند.

بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز ایکس در دسترس است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا