برنامه ده ساله دیسکاوری توسط چه شخصی مدیریت خواهد شد؟

دیسی کوین فایگی خود را پیدا کرد

برنامه ده ساله دیسکاوری توسط چه شخصی مدیریت خواهد شد؟ پارسا خلیلی ۱ ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ دی‌سی
برنامه ده ساله دیسکاوری

برادران وارنر با پیدا کردن گزینه‌ای مناسب به‌جهت مدیریت برنامه ده ساله دیسکاوری، یک قدم دیگر به ریبوت DCEU نزدیک شد.

گذشته از لغو طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها مانند Batgirl، یکی از اولویت‌های اصلی برادران وارنر احیای برند دیسی و اتخاذ رویکردی مشابه استودیو مارول به‌منظور عملی کردن استراتژی جدید است. به‌همین دلیل دیوید زاسلاو (David Zaslav)، مدیر عامل شرکت Warner Bros. Discovery سخت در تلاش است تا شخصی مناسب مثل کوین فایگی (Kevin Feige) پیدا کرده و سکان هدایت برنامه ده ساله دیسکاوری را به او بسپارد.

بعد از کناره گیری والتر هامادا (Walter Hamada) از ریاست استودیو DC Films، زاسلاو گزینه‌های بسیار زیادی را مورد بررسی قرار داده بود که یکی از آنها گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، مدیر فرانچایز Arrowverse بود. اما اکنون گزارشی رسمی حاکی از آن است که شخصی مناسب به‌جهت مدیریت برنامه ده ساله دیسکاوری پیدا شده است تا بتواند نقش کوین فایگی دیسی را ایفا کند.

براساس گزارش Deadline، دن لین (Dan Lin)، مدیر اجرایی سابق وارنر به‌عنوان کاندیدای برتر ریاست بخش فیلم و تلویزیون DC در نظر گرفته شده است. اگرچه هنوز هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده، اما او در حال مذاکره با شرکت Warner Bros. Discovery است تا جای خالی والتر هامادا را پر کند.

وب‌سایت Variety نیز تایید کرد که در حال حاضر هیچ تصمیم جدی درباره لین گرفته نشده و صرفا به‌عنوان یکی از گزینه‌های موجود روی میز مورد بحث قرار گرفته است. همچنین به‌دلیل وجود قراردادهای متعدد شرکت تولیدی لین با رقبای برادران وارنر مانند یونیورسال و دیزنی، آغاز هرگونه همکاری با دیسی و شرکت دیسکاوری فعلا امری غیرممکن است.

محبوب‌ترین پروژه‌ای که دن لین تهیه کنندگی آن را برعهده داشت، سری فیلم‌های The LEGO Movie بود. او به قدری در به تصویر کشیدن کراس اور فرانچایزهای مختلف موفق بود که بدون شک یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای پیش بردن برنامه ده ساله دیسکاوری است. اگر او علاقه و اشتیاق خاصی به دنیای دیسی داشته باشد، می‌تواند درست مثل کوین فایگی با استراتژی و برنامه‌ای هوشمندانه DCEU را از مرگ حتمی نجات بدهد.

دن لین پیش از این قصد داشت توسعه پروژه Justice League: Mortal را آغاز کند، فیلمی که در ابتدا قرار بود توسط جورج میلر (George Miller) کارگردانی شود اما درست مثل بتگرل به‌دلیل استراتژی جدید دیوید زاسلاو کنسل شد. او اخیرا طی یک مصاحبه با Collider ضمن صحبت درباره این پروژه، نسبت به توسعه آن ابراز علاقه کرد.

شاید باورتان نشود ولی من شرکت تولیدی Rideback را به‌همین منظور تاسیس کردم. پروژه لیگ عدالت رویای من بود، رویایی که به‌عنوان یک فن بوی هر روز به‌دنبال محقق کردنش بودم. اما حالا که دیسی و برادران وارنر سعی دارند با یک برنامه ده ساله قوی دنیای متلاشی شده DCEU را ریبوت کنند، به‌نظرم الان بهترین فرصت است تا بتوانم این رویای شیرین را به حقیقت تبدیل کنم.

اگر لین ریاست DC Films را برعهده بگیرد، می‌تواند تمام ایده‌هایی که برای فیلم Justice League: Mortal در نظر داشت را احیا کند و برنامه ده ساله دیسکاوری را پیش ببرد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا دن لین می‌تواند مثل کوین فایگی فرانچایزی بزرگ را خلق و مدیریت کند؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا