پوستر جدید سریال وانداویژن بعد از دو سال منتشر شد

پوستر جدید سریال وانداویژن

استودیو مارول (Marvel Studios) اخیرا یک پوستر جدید سریال وانداویژن را دو سال بعد از پخش، با طرح کمیک بوکی منتشر کرده است.

کمپانی مارول سی سال‌های اخیر سعی کرده تا همیشه پس از انتشار فیلم‌ها و سریال‌های جدید خود، یک طرح کمیک بوکی از آن را در قالب پوستر منتشر کند. این کار با صحنه‌های برتر فاز اول و سپس فاز دوم و سوم ادامه پیدا کرد و بعدها شاهد نسخه‌هایی برای فیلم Doctor Strange 2 بودیم. با این حال، اکنون پس از گذشت حدود ۲ سال از پخش سریال WandaVision سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا یک پوستر کمیک بوکی از آن را منتشر کنند.

چنان که در پوستر جدید سریال وانداویژن دیده می‌شود، واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) در قالب اسکارلت ویچ ایستاده و در کنار آن، آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) حضور دارد. همچنین مونیکا رمبو (Monica Rambeau) که به واسطه رد شدن از هکس (Hex) واقعیت واندا قدرت‌هایی را گرفته بود نیز در این پوستر دیده می‌شود. علاوه بر آن نیز می‌توانید ببینید که واندا و ویژن (Vision) در قسمت پایینی پوستر کنار همدیگر هستند، در حالی که در بخش دیگری از پوستر دو نسخه ویژن در حال مبارزه هستند.

در نظر داشته باشید که چنین پوسترهایی که برای کمیک‌های سری Variant ساخته می‌شوند، قرار نیست تا روایتگر داستان کامل و شبیه به نسخه دنیای سینمایی مارول باشند. بلکه در واقع این کمیک‌ها داستان مختص به خود را دارند و این پوسترها صرفا برای جلب نظر طرفداران دنیای سینمایی مارول طراحی می‌شود.

همچنین جدای از موضوع این پوستر، در حال حاضر می‌دانیم که فصل دومی برای سریال وانداویژن در نظر گرفته نشده و حتی آینده شخصیت اسکارلت ویچ هم یه صورت واضح و کامل معلوم نیست. ما در بخش پایانی فیلم دکتر استرنج 2 دیدیم که واندا خودش را زیر آوار دفن کرد، اما هرگز مشخص نشد که آیا او پس از این اتفاق مرده است، یا که نه. به هر حال قدرت اسکارلت ویچ چیزی نیست که ریختن آوار روی سرش شکسته شود و احتمالا در آینده باید شاهد بازگشت این کاراکتر، در دنیای سینمایی مارول باشیم.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا