توسعه‌ی مراحل جلوه‌های بصری سریال WandaVision به اتمام رسید

فیلمبرداری سریال The Falcon and the Winter Soldier دوباره شروع شد

توسعه‌ی مراحل WandaVision

طبق گزارش‌های یک منبع معتبر، توسعه‌ی مراحل جلوه‌های بصری سریال WandaVision به اتمام رسیده است.

در حالی که بسیاری از پروژه‌های سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان متوقف شده، به نظر می‌رسد که مارول راه‌هایی برای ادامه‌ی تولید عناوین خود پیدا کرده است. در دنیای مارول عناوین بسیار زیادی برای تلویزیون و سینما در دست توسعه قرار دارد که بسیاری منتظر پخش آن‌ها هستند و متاسفانه با شیوع ویروس کرونا شاهد عقب افتادن اکران و پخش عناوین زیادی از مارول هستیم.

سریال کوتاه WandaVision یکی از مورد انتظارترین عناوین در حال ساخت است. حال یک منبع معتبر به نام Murphy’s Multiverse گزارش داده که توسعه‌ی مراحل جلوه‌های ویژه این سریال به اتمام رسیده و در مراحل نهایی تولید خود به سر می‌برد. سریال وانداویژن قرار است که بعد از پخش The Falcon and the Winter Soldier منتشر شود اما این عنوان هنوز در مراحل فیلمبرداری قرار دارد. مارول تایید کرده که به‌زودی تولید The Falcon and the Winter Soldier دوباره آغاز خواهد شد و برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونا، از بازیگران چندین بار آزمایش گرفته می‌شود.

به همین دلیل بسیاری بر این باورند که پخش سریال WandaVision به دلیل وقفه‌ای که برای The Falcon and the Winter Soldier به وجود آمده، به سال آینده‌ی میلادی موکول شود؛ زیرا امکان دارد که داستان‌های این دو سریال‌ها با یکدیگر ارتباط داشته باشد و برای جلوگیری از لو رفتن داستان سایر فیلم‌ها و سریال‌ها، همه‌ی عناوین باید طبق برنامه پخش شوند.

در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای سریال WandaVision تعیین نشده و از اخبار قبلی می‌دانیم که این عنوان در دسامبر سال ۲۰۲۰ روی شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش می‌شود. الیزابت اولسن در نقش Scarlet Witch و پل بتانی در نقش Vision شخصیت‌های اصلی این سریال خواهند بود.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا