فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond چه زمانی روی آنتن می‌رود؟

این اثر با فصل دوم به انتها می‌رسد

تاریخ انتشار فصل دوم The Walking Dead: World Beyond

در جریان برگزاری رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ اخبار زیادی اعلام شد که یکی از آن‌ها تاریخ انتشار فصل دوم The Walking Dead: World Beyond بوده است.

یکی از بزرگترین انتقاداتی که از سوی مخاطبان به دو سریال The Walking Dead و Fear the Walking Dead می‌شود، طولانی شدنشان است. آن‌ها معتقد هستند داستان این دو اثر باید مدت‌ها قبل به یک جمع‌بندی می‌رسید اما شبکه برای کسب درآمد بیشتر تصمیم گرفت سریال‌ها را ادامه دهد. AMC از یک سو تصمیم گرفته بود جهان واکینگ دد را گسترش داده و از سوی دیگر قصد نداشت اشتباهات گذشته را تکرار کند. از همین رو، سریال The Walking Dead: World Beyond را معرفی کرد اما به طرفداران اطمینان خاطر داد اثر مزبور یک مینی سریال بوده و پس از پخش دو فصل به انتهای خود خواهد رسید.

داستان سریال The Walking Dead: World Beyond چند سال پس از شیوع ویروس مرگبار و در ایالت نبراسکا جریان دارد. تمرکز اصلی روی چهار نوجوان است که هیچ درکی از دنیای عادی نداشته و از همه مهم‌تر، تقریبا تمام سال‌های زندگی خود را در کمپ گذرانده‌اند. در نتیجه، نمی‌دانند چه خطراتی در آنسوی دیوارها کمین کرده است. با این حال، طی اتفاقاتی مجبور می‌شوند همه چیز را پشت سر رها کرده و یک ماجراجویی خطرناک را آغاز کنند. دو سریال The Walking Dead و Fear the Walking Dead شروع خوبی داشته و در ادامه دچار افت شدند اما World Beyond حتی آغاز قدرتمندی نداشته است.

اسکات گیمپل (Scott Gimple) مدیر ارشد محتوا AMC است. او اخیرا در کامیک کان ۲۰۲۱ حضور یافت و در بخشی از صحبت‌های خود، تاریخ انتشار فصل دوم The Walking Dead: World Beyond را اعلام کرده است. با توجه به صحبت‌های او، روند پخش قسمت‌های پایانی از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ اکتبر) آغاز خواهد شد. البته مخاطبانی که اشتراک AMC Plus داشته باشند، می‌توانند قسمت‌ها را زودتر از دیگران تماشا کنند. در ضمن، گیمپل درباره ماه‌های پیش رو گفت:

بخش عمده سریال The Walking Dead: World Beyond درباره به تصویر کشیدن نقاط مختلفی از جهان و مردمانی است که در آن‌ها سکونت دارند.

فصل پاییز شاهد پخش سه سریال خواهیم بود [Fear the Walking Dead ،The Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond] که هر کدام لوکیشن متفاوتی داشته و همه نوع شخصیت‌ را در خود جای داده‌اند.

شخصیت‌های اصلی سریال The Walking Dead: World Beyond کمپ خود را ترک می‌کنند تا پدر آیریس را بیابند که توسط نیروهای CRM به اسارت گرفته شده است؛ همان گروهی که ریک گرایمز را با خود بردند. اطلاعات چندانی پیرامون CRM موجود نبوده و تنها می‌دانیم تحت فرماندهی الیزابت کوبلک با نقش‌آفرینی جولیا اورموند (Julia Ormond) قرار دارد.

تیم بازیگری فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond چهره‌های جدیدی را شامل می‌شود: جلانی علادین (Jelani Alladin)، جو هالت (Joe Holt)، تد سادرلند (Ted Sutherland) و ناتالی گولد (Natalie Gold). در ضمن، این فصل مانند فصل اول از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا