#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید The Walking Dead World Beyond منتشر شد

برای یک ماجرای جذاب آماده باشید

شبکه‌ی AMC تریلر جدیدی از مجموعه‌ی تلویزیونی The Walking Dead: World Beyond منتشر کرده است.

سریال The Walking Dead: World Beyond با نقش آفرینی بازیگرانی همچون، آنت ماهاندرو در نقش هاک، الکسا منصور در نقش هاپ، نیکولاس کانتو در نقش التون و هال کامپستون در نقش سیلاس بر روی آنتن می‌رود. این سریال، اسپین‌آف جدید واکینگ دد به شمار می‌رود که ماجرای آن ۱۰ سال بعد اتفاقات سریال اصلی رخ می‌دهد. در این مجموعه‎‌ی تلویزیونی گروهی از جوانان، شخصیت‌های اصلی و قهرمانانی به حساب می‌آیند که سعی دارند راهی برای نجات دنیا پیدا کنند. این سریال توسط Scott Gimple و Matthew Negrete در دست ساخت قرار دارد و عده‌ی زیادی چشم‌انتظار آن هستند.

اخیرا شورانر The Walking Dead: World Beyond در مصاحبه‌ای که به‌تازگی انجام داده، درمورد این عنوان صحبت‌های جالبی کرده است. او می‌گوید طرفداران می‌توانند انتظار ماجرای هیجان‌انگیزی را داشته باشند و با وجود کاراکترهای جدید و جوان، اتفاقات جالبی را نظاره کنند. طبق گفته‌ی شورانر سریال، به‌نظر می‌رسد سازندگان و عوامل The Walking Dead: World Beyond برای پخش آن هیجان زیادی دارند و از روند تولید آن راضی هستند. از طرفی دیگر، مدتی پیش سازندگان اعلام کرده بودند که این عنوان ۴ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ مهر ماه) روی آنتن می‌رود. با توجه به صحبت‌های اخیر شورانر سریال، به‌نظر می‌رسد تولید این عنوان در مرحله‌ی خوبی قرار دارد و قرار است ماجرای هیجان‌انگیزی را برای مخاطبین خود روایت کند.

The Walking Dead: World Beyond یکی دیگر از آثاری بود که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفت و انتشار آن با تاخیر مواجه شد. لازم به ذکر است که طبق اعلام سازندگان این سریال، The Walking Dead: World Beyond قرار است در تاریخ ۴ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ مهر ماه) از طریق شبکه‌ی AMC پخش شود و هواداران می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا