#مهسا_امینی

امکان بازگشت ریک گرایمز به فصل یازدهم سریال The Walking Dead وجود دارد

آیا معمای مفقود شدن ریک در فصل پایانی فاش می‌شود؟

بازگشت ریک گرایمز

اندرو لینکلن (andrew Lincoln)، بازیگر نقش ریک گرایمز در سریال The Walking Dead از تمایل خود برای حضور در فصل پایانی این سریال گفت و به این ترتیب باعث شد که احتمال بازگشت ریک گرایمز در فصل یازدهم مردگان متحرک تقویت شود.

قبل از شروع فصل نهم در سال ۲۰۱۸ بود که خبر غیرمنتظره‌ی جدایی اندرو لینکلن، بازیگر اصلی سریال مردگان متحرک اعلام شد و طرفداران این شخصیت را در بهت فرو برد. این بازیگر از سال ۲۰۱۰ که مردگان متحرک از شبکه‌ی AMC شروع به پخش شد، به عنوان ریک گرایمز، شخصیت اصلی این سریال درام آخرالزمانی به ایفای نقش پرداخته بود.

لینکلن اعلام کرد که علت جدایی‌اش از برنامه، تمایل او برای گذراندن وقت بیشتر با خانواده‌اش است. هر چند بعدا در برنامه‌ی The Talking Show به طرفداران اطمینان داده شد که شخصیت ریک گرایمز در یک سه‌گانه‌ی سینمایی اقتباسی از سریال، به دنیای مردگان متحرک بازخواهد گشت. فیلم‌برداری نسخه‌ی اول این سه‌گانه به زودی در بهار امسال شروع ‌شود.

حال اندرو لینکلن اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرد که علیرغم خروج ریک گرایمز از سریال مردگان متحرک، تمایل دارد که در فصل پایانی سریال حضور داشته باشد. البته هنوز این موضوع به طور کامل قطعی نشده است و مشخص نیست AMC این شخصیت را به سریال برمی‌گرداند یا به ساخت یک سه‌گانه اقتباسی از او کفایت می‌کند.

در قسمت پنجم فصل نهم بود که ریک توسط هلیکوپتر گروه CRM از مرگ قریب‌الوقوع نجات داده شد و به این ترتیب لینکلن با دنیای مردگان متحرک خداحافظی کرد. پس از این اتفاق، سریال به روایت داستان شش سال پس از آن اتفاق پرداخت. 

البته مفقود شدن او به طور کامل در هاله‌ای از ابهام باقی نماند و اطلاعات بیشتری از گروهی که ریک را همراه خودشان بردند، رونمایی شد. طرفداران در حال حاضر می‌دانند که این هلیکوپتر متعلق به یک سازمان نظامی از تعداد زیادی از بازماندگان به نام CRM است. در اسپین‌آف The Walking Dead: World Beyond بود که مشخص شد این گروه نه تنها پر رمز و راز بلکه بسیار خطرناک اند. با این حال اطلاعاتی از اینکه ریک کجاست و در این شش سال چه کار می‌کرده است در دسترس نیست.

با توجه به صحبت‌های اخیر این بازیگر، این سوال پیش می‌آید که آیا او در فصل پایانی این سریال حضور خواهد داشت یا به داستان او به صورت جداگانه در سه‌گانه‌ی ریک گرایمز پرداخته می‌شود؟ مطمئنا بازگشت او در سریال نه تنها طرفداران را خوشحال کرده بلکه در روند داستان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.


guest

71 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا