برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

همکاری مگی و نیگان در تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead

این فصل از هفته آینده آغاز خواهد شد

همکاری مگی و نیگان در تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead ۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
مگی و نیگان در تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead

اخیرا تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead توسط شبکه‌ی AMC منتشر شده است که در آن‌ها شاهد همکاری دو شخصیت مگی گرین با بازی لورن کوهن و نیگان با بازی جفری دین مورگان هستیم. اولین قسمت از آخرین فصل سریال محبوب مردگان متحرک هفته‌ی آینده پخش خواهد شد.

حدود ۵ ماه از پخش آخرین قسمت از فصل دهم سریال The Walking Dead می‌گذرد و اکنون طرفداران برای آغاز فصل یازدهم این مجموعه انتظار می‌کشند، فصلی که البته آخرین فصل سریال خواهد بود تا The Walking Dead هم پس از ۱۲ سال و پخش ۱۷۷ قسمت به پایان کار خود برسد. البته این به معنای پایان کار جهان مردگان متحرک نخواهد بود، زیرا که فعلا پخش سریال‌های Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond ادامه دارد و همچنین شرکت AMC برنامه دارد تا یک مجموعه‌ی جدید و آنتالوژی با نام Tales of the Walking Dead و اسپین‌آف با محوریت دو شخصیت دریل دیکسون با بازی نورمن ریداس و کارول پلیتر با بازی ملیسا مک‌براید تولید کند. همچنین یک سه‌گانه‌ی سینمایی نیز بر اساس این مجموعه در حال ساخت است که داستان‌های ریل گرایمز با بازی اندرو لینکلن را پس از ناپدید شدن او در فصل نهم روایت خواهد کرد.

اکنون که به شروع فصل پایانی این سریال نزدیکیم، شبکه‌ی AMC تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead را منتشر کرده است. این فصل در سه بخش ۸ قسمتی که در مجموع ۲۴ قسمت خواهند شد، روی آنتن خواهد رفت. طبق اطلاعاتی که داریم، این فصل از شهر الکساندریا آغاز خواهد شد که ساکنان آن به شدت به منابع نیاز دارند و این منجر به آغاز یک ماموریت خطرناک در واشنگتن دی سی می‌شود، جایی که تیم بازماندگان در مترو توسط زامبی‌ها گرفتار می‌شوند. در همین حین یوجین با بازی جاش مک درمیت و تیمش که در پایان فصل دهم توسط تعدادی شخصیت مرموز ربوده شده‌اند، هنوز در اسارت به سر می‌برند. در این فصل قرار است شاهد گروه Reapers و رهبر آن‌ها با نام Pope نیز باشیم.

تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead بیشتر روی قسمت‌های سوم، چهارم و پنجم این فصل تمرکز دارند. در تعدادی از این تصاویر شاهد این هستیم که دو شخصیت مگی و نیگان مجبور شده‌اند تا با یکدیگر متحد شده و همکاری کنند تا بتوانند در برابر زامبی‌ها مقاومت کنند. البته به نظر می‌رسد که مگی قصد ندارد نیگان را ببخشد چون که او همسرش گلن با بازی استیون ین را در قسمت اول فصل هفتم جلوی چشمانش کشت و این باعث شد تا مگی بخواهد از او انتقام بگیرد. نام قسمت سوم این فصل Hunted خواهد بود.

همچنین در تصاویر قسمت چهارم که Rendition نام دارد، شاهد دریل دیکسون و سگش هستیم. او در این قسمت توسط Reapers دستگیر می‌شود و به محل زندگی آن‌ها در مریدیان برده می‌شود. احتمال دارد که شخصیت لیه که در قسمت هجدهم فصل دهم گم شده بود، در این قسمت بازگردد. همچنین در این تصاویر شخصیت Pope نیز نشان داده می‌شود.

در ادامه نیز شاهد تصاویر قسمت پنجم با نام On the Inside هستیم که همچنان مگی و نیگان را در حال مبارزه در کنار یکدیگر نشان می‌دهد. تصاویر اطلاعاتی بیشتری ندارند، اما تریلر اخیر سریال باعث شده که بسیاری حدس بزنند اتفاقی برای مگی می‌افتد که باعث مرگ او خواهد شد.

شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

اولین قسمت از فصل یازدهم سریال The Walking Dead در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) پخش می‌شود، البته مشترکان سرویس +AMC یک هفته زودتر به این قسمت دسترسی خواهند داشت. به جز نورمن ریداس، ملیسا مک‌براید، لون کوهن، جفری دین مورگان و جاش مک درمیت، بازیگران دیگری از جمله کریستین سراتوس، ست گیلیام، راس مارکواند، کاری پیتون و کالان مک‌اولیف نیز در این فصل از سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments