1%
  • 0/10

شواهد جدید به ادغام شدن اسپین آف سریال WandaVision با پروژه‌ای تایید نشده اشاره دارد

سرنوشت مبهم مجموعه تلویزیونی ویژن!

شواهد جدید به ادغام شدن اسپین آف سریال WandaVision با پروژه‌ای تایید نشده اشاره دارد ۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
اسپین آف سریال WandaVision

براساس آخرین به‌روزرسانی انجمن نویسندگان، اسپین آف سریال WandaVision که امکان کنسل شدنش وجود دارد، قراره با پروژه تایید نشده The Children’s Crusade ادغام شود.

از وقتی باب ایگر (Bob Iger) به‌عنوان مدیر عامل جدید به کمپانی والت دیزنی بازگشته، برنامه‌های استودیو مارول دستخوش تغییر و تحولات بزرگی شده است، چراکه عملکرد نه‌چندان خوب فاز چهارم دنیای سینمایی مارول و همچنین تکیه بیش از حد استودیو به سرویس استریم دیزنی پلاس باعث ناامیدی طرفداران شده بود. به‌همین خاطر او با ایجاد محدودیت‌های قابل توجه در بودجه، این برند محبوب را به تغییر استراتژی و تولید محتوای باکیفیت وادار کرد.

اولین قدم در تولید محتوای باکیفیت، خلوت کردن جدول انتشار با کنسل کردن پروژه‌های غیرضروری است. همانطور که می‌دانید استودیو مارول طی چند سال گذشته از تولید فیلم و سریال‌های غیرضروری بسیاری مانند Ironheart و Agatha: Darkhold Diaries خبر داده است. جالب اینجاست که بجای آیرون هارت یا اگاتا، تولید سریال Vision Quest که یکی از اسپین آف‌های تلویزیونی اولین پروژه فاز چهارم است در معرض خطر کنسل شدن قرار گرفته است.

ماجرا از این قرار است که به‌خاطر تغییرات ایجاد شده پیرو قرارداد جدید انجمن نویسندگان، نام اسپین آف انفرادی شخصیت ویژن از برنامه کاری جک شیفر (Jac Schaeffer) که قرار بود فیلمنامه سریال را بنویسد حذف شده است. در حال حاضر مارول هیچگونه واکنشی به این موضوع نشان نداده، اما از طرف دیگر منبعی قابل اعتماد به‌تازگی اشاره کرده که Vision Quest قراره با پروژه تایید نشده The Children’s Crusade ادغام شود.

اگر با کمیک‌ها آشنایی ندارید، The Children’s Crusade یک خط داستانی محبوب است که در آن بیلی و تامی ماکسیموف در جستوجوی مادرشان هستند. با توجه به این واقعیت که ویژن پدر آنهاست، می‌تواند نقش پررنگی در داستان داشته باشد. فعلا هیچ اطلاعاتی در رابطه با وضعیت تولید، داستان، شخصیت‌ها یا بازیگران سریال Vision Quest در دست نیست، بنابراین باید تا انتشار به‌روزرسانی‌های جدید منتظر بمانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments