تریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla آینده کاتگات را نشان می‌دهد

نمایش مکان‌های جدید خیره‌کننده سریال

شرکت نتفلیکس (Netflix) به تازگی تریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla را منتشر کرده است که مکان‌هایی جدید و خیره‌کننده، آینده وایکینگ‌ها و کاتگات (Kattegat) را فاش می‌کند.

ریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla به طور رسمی منتشر شد و آینده‌ای تاریک را برای قهرمانان سریال به نمایش می‌گذارد که مجبور می‌شوند تا از کاتگات دور شوند. این سریال جذاب شرکت نتفلیکس، دنباله‌ای است برای سریال محبوب و پرطرفدار Vikings که حول محور لیف اریکسون (Leif Erikson) با بازی سم کورت (Sam Corlett)، فریدیس ایریکسدوتر (Freydis Eriksottir) با بازی فریدا گوستاوسون (Frida Gustavsson) و هارالد هاردرادا (Harald Herdrada) با بازی لئو سوتر (Leo Suter) در پایان عصر وایکینگ‌ها می‌چرخد. در حالی که فصل اول این سریال درباره جنگ با ساکسون‌های انگلیسی بود، فصل دوم به جای آن بر دنیای خارج از کاتگات تمرکز می‌کند.

تریلری که شرکت نتفلیکس منتشر کرده است، به وضوح نشان می‌دهد که قهرمانان آن اکنون در طبقه پایین جامعه هستند، زیرا جایزه‌بگیران آن‌ها را تعقیب می‌کنند. این فصل که دارای مکان‌های دوردستی مانند قسطنطنیه و جومزبورگ است، وعده می‌دهد که گستره دنیای وایکینگ ها را به طور بسیار زیادی افزایش دهد، در حالی که گروه جدیدی از شخصیت‌ها را معرفی می‌کند که می‌توانند قهرمانان را به بازپس‌گیری کاتگات سوق دهند. کیفیت تولید بخش عمده‌ای از نقطه قوت این سریال است و همچنین مشاهده می‌کنیم که سریال Vikings: Valhalla داستان بهتری نسبت به سریال Vikings دارد و صحنه‌های تریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla‌ نیز این موضوع را نشان می‌دهد. شما در بالا می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

آینده سریال Vikings: Valhalla

فصل بعدی سریال Vikings: Valhalla در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۲ دی ۱۴۰۱) پخش خواهد شد. همچنین ساخت فصل سوم این سریال نیز رسما تائید شده است و تهیه‌کنندگان آن در حال آماده‌سازی و شروع تولید آن هستند. این طور که به نظر می‌رسد، فصل دوم این سریال قرار است تا پایان هیجان‌انگیز و فوق‌العاده‌ای داشته باشد. جب استوارت (Jeb Stuart)، شورانر این سریال نیز تا فصل سوم با آن همراه خواهد ماند و این به آن معناست که همه چیز برای یک آینده درخشان در خصوص سریال Vikings: Valhalla محیاست و انتظار می‌رود تا در فصل‌های آینده نیز این روند عالی ادامه داشته باشد.

در مورد بازیگران، پس از مرگ معشوقه لیف، او نشان داده است که پتانسیل تبدیل شدن به یک وایکینگ دیوانه را دارد. به عنوان یک فراری، این شخصیت حتی بیشتر به سمت مسیر دیوانگی هدایت می‌کند. به نظر می‌رسد که فریدیس در مسیر برخورد با هارکر (Harekr) با بازی جیمز بردلی (James Bradley) است، اگر چه این دو در تریلر صمیمی ب نظر می‌رسند. علاوه بر این، فلوریان مونتیانو (Florian Munteanu) به این سریال پیوسته است تا نقش ژنرال بیزانس مانیاکس (Maniakes) را ایفا کند. تاریخ تا به حال به نحوه واکنش هارکر و مانیاکس نسبت به وایکینگ‌ها اشاراتی داشته است، اما این اشارات کاملا قابل اعتماد نیستند.

در حالی که هر یک از شخصیت‌هایی که بازیگران نقششان را در سریال Vikings: Valhalla ایفا می‌کنند، معادلی در دنیای واقعی دارد، با توجه به این که این سریال تا چه حد از تاریخ فاصله گرفته است، هیچ راهی برای پیش‌بینی این که شخصیت‌ها در آینده به چه راهی خواهند رفت، وجود ندارد. از این گذشته، لیف اریکسون هرگز درگیر سقوط پل لندن نبود، همان طور که در این سریال بود. بنابراین، در حالی که می‌توان به راحتی به تاریخ اشاره کرد و آینده سریال Vikings: Valhalla را مانند آن رقم زد، ممکن است شخصیت‌ها داستان را در جهتی کاملا متفاوت به آن چه که هر کسی انتظارش را داشت پیش ببرند.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا