تماشا کنید: سونی به مبارزه ونوم تام هاردی و توفر گریس اشاره دارد

تقابل ونوم‌ها در Venom 3؟

تماشا کنید: سونی به مبارزه ونوم تام هاردی و توفر گریس اشاره دارد سورنا رضایی ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان

شعبه بریتانیا سونی پیکچرز در اقدامی عجیب و غیرمنتظره ویدیویی را به اشتراک گذاشته که مبارزه ونوم تام هاردی و توفر گریس را به نمایش می‌گذارد.

ونوم (Venom) یکی از بزرگترین و مشهورترین دشمنان مرد عنکبوتی (Spider-Man) به شمار رفته و اولین نسخه لایو اکشن او توسط توفر گریس (Topher Grace) در فیلم Spider-Man 3 به تصویر کشیده شد. سمی ریمی (Sam Raimi)، کارگردان فیلم، علاقه‌ای به اضافه کردن ادی براک به داستان قسمت سوم نداشت اما به اجبار یکی از تهیه کنندگان مجبور شد چنین کاری انجام دهد. در ضمن، نسخه گریس ونوم در انتهای فیلم کشته شد.

دومین نسخه لایو اکشن ونوم توسط تام هاردی (Tom Hardy) به تصویر کشیده و تاکنون دو اقتباس سینمایی دریافت کرده است؛ اقتباس‌هایی که هیچ کدام کیفیت قابل قبولی نداشته اما موفق شدند انتظارات مالی را برآورده کنند. حالا هم سونی روی قسمت سوم کار می‌کند تا آن را در آینده روی پرده نقره‌ای بیاورد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از آن موجود نیست اما احتمال می‌رود مخاطب حین تماشایش شاهد یک ماجراجویی در مولتی ورس باشد. بخصوص اینکه در انتهای قسمت دوم انتقال ادی براک به جهان مارول را دیدیم.

شعبه بریتانیا سونی پیکچرز اخیراً ویدیویی را در شبکه اجتماعی تیک تاک به اشتراک گذاشته که مبارزه ونوم تام هاردی و توفر گریس را نشان می‌دهد. این ویدیو در واقع یک مش آپ بوده و صحنه‌های فیلم‌های قدیمی را به شکل هوشمندانه‌ای کنار هم قرار داده است. در انتهای ویدیو هم نسخه هاردی ونوم را می‌بینیم که سیمبیوت گریس را جذب می‌کند. ماجرا زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید سونی مدتی بعد ویدیو مزبور را حذف کرد. با این حال، ویدیو در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

نمایش مبارزه ونوم تام هاردی و توفر گریس باعث شده گمانه زنی جدیدی در فضای مجازی شکل بگیرد: حضور نسخه گریس ادی براک در Venom 3. مشابه این اتفاق را در Spider-Man: No Way Home دیدیم و همین موضوع، از دید کاربران احتمال رخ دادنش را زیاد کرده است. آن‌ها همچنین یک سوال بسیار مهم را مطرح می‌کنند: اگر سونی نمی‌خواهد گریس را برگرداند، چرا او را یادآوری کرده است؟

کلی مارسل (Kelly Marcel) که بعنوان فیلمنامه نویس روی Venom 2018 و Venom: Let There Be Carnage کار کرده بود، اینبار روی صندلی کارگردانی می‌نشیند. همچنین قسمت سوم که فعلاً در میان رسانه‌ها با نام Venom 3 شناخته می‌شود، برای اکران از تاریخ ۲۲ تیر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) برنامه ریزی شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا