کارگردان فیلم ونوم ۳ مشخص شد

آخرین ماجراجویی ونوم در راه است

کارگردان فیلم ونوم 3

به تازگی خبرهای جدیدی از سومین و احتمالا آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های ونوم منتشر شده است و حالا می‌دانیم که یکی از سازندگانی که از اولین قسمت با این سری بوده، به عنوان کارگردان فیلم ونوم ۳ انتخاب شده است.

مجموعه فیلم‌های Venom با بازی تام هاردی (Tom Hardy) در نقش شخصیت اصلی این مجموعه پس از انتشار دو اثر اولش همچنان ادامه دارد و حالا قرار است سومین قسمت از آن هنوز نامش مشخص نشده و تنها آن را با نام ونوم ۳ می‌شناسیم، ساخته شود.

جزئیات داستانی فیلم Venom هنوز نامشخص باقی مانده است، اما تام هاردی قبلا گفته بود که تیم سازندگان این مجموعه در این قسمت به دنباله راه‌هایی برای بزرگتر کردن این سری هستند که این می‌تواند حتی به احتمال نقش داشتن مولتی‌ورس در داستان این فیلم اشاره کند. علاوه بر این او قبلا یک پست در رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته بود که می‌تواند به این اشاره کند که ونوم 3 آخرین قسمت از این مجموعه و ایفای نقش تام هاردی به عنوان ونوم خواهد بود.

در حالی که هنوز هم طرفداران منتظر هستند تا تولید این فیلم در نهایت آغاز شود، یک به‌روزرسانی واقعی و جدید از این فیلم منتشر شده است که می‌تواند به این معنا باشد که فیلمبرداری این اثر به‌زودی آغاز خواهد شد.

کارگردان ونوم 3 کیست؟

رسانه ددلاین (Deadline) به تازگی گزارش داده که کلی مارسل (Kelly Marcel) وظیفه کارگردانی فیلم ونوم 3 را با بازی تام هاردی که توسط شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) تولید خواهد شد، بر عهده گرفته است. با توجه به اینکه مارسل نویسنده و تهیه‌کننده دو فیلم اول ونوم نیز بود، این خبر چندان تعجب‌آور نیست.

این رسانه همچنین اشاره کرد که مارسل به عنوان تهیه‌کننده نیز به تام هاردی ملحق شده است و در عین حال فیلمنامه این اثر را نیز خواهد نوشت که تام هاردی نیز در آن نگارش آن نقش خواهد داشت. آوی آراد (Avi Arad)، مت تولماچ (Matt Tolmach)، ایمی پاسکال (Amy Pascal) و هاچ پارکر (Hutch Parker) از دیگر افرادی هستند که وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم ونوم 3 را بر عهده دارند.

منابع ددلاین خاطرنشان کردند که تام هاردی و کلی مارسل از نظر شکل‌دهی به داستان ونوم همیشه با هم هم‌نظر بوده‌اند و این زوج دقیقا می‌دانند که فصل آخر داستان‌های این ضدقهرمان محبوب به کدام سمت خواهد رفت.

کلی مارسل همچنین برای کمک به راه‌اندازی مجموعه فیلم Fifty Shades of Grey با نوشتن اولین فیلم آن شناخته می‌شود. علاوه بر این او داستان فیلم Cruella را نیز به نگارش درآورده است.

داستان فیلم ونوم 3 درباره چیست؟

با توجه به اینکه کلی مارسل از ابتدا با این مجموعه که تام هاردی نقش شخصیت اصلی آن را بازی می‌کند، درگیر بوده است، این خبر یک نشانه امیدوارکننده برای ونوم 3 است. انتقال نویسنده و تهیه‌کننده به صندلی کارگردانی می‌تواند به این معنا باشد که او می‌خواهد سفر ونوم را به شکل شگفت‌انگیزی به پایان برساند.

علاوه بر این، همکاری گسترده تام هاردی و کلی مارسل در مجموعه ونوم به این معنی است که آن‌ها می‌خواهند داستان را برای این دنباله به درستی پیش ببرند. این می‌تواند به این موضوع اشاره کند که فیلم در نهایت با پروژه‌های دیگری از دنیای مارول سونی (Sony’s Marvel Universe) مانند Morbius و Madame Web ارتباط معناداری خواهد داشت.

فیلم Spider-Man: No Way Home نیز ممکن است داستان فیلم ونوم 3 را تحت تاثیر قرار داشته باشد. در صحنه پس از تیتراژ این فیلم ادی براک (Eddie Brock) اشاره می‌کند که باید پیش از بازگشت به دنیای خودش در نیویورک با مرد عنکبوتی صحبت کند. اگر استودیو تصمیم به ادامه این داستان داشته باشد، ممکن است مرد عنکبوتی دنیای مارول سونی در نهایت در این فیلم ظاهر شود.

امیدواریم که به‌زودی شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری از داستان این فیلم باشیم، مخصوصا که اکنون کارگردان ونوم 3 مشخص شده است.

2.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا