تصاویری از پشت صحنه‌ی فیلم Venom 2 منتشر شد

تام هاردی، اندی سرکیس و وودی هرلسون را در پشت صحنه مشاهده کنید

پشت صحنه‌ی فیلم Venom 2

به تازگی تام هاردی و گرگ ویلیامز تصاویری از پشت صحنه‌ی فیلم 2 Venom در اینستاگرام منتشر کردند.

بدون شک طرفداران فیلم‌های کمیک بوکی بی‌صبرانه منتظر اکران Venom 2 هستند. قسمت اول این فیلم سینمایی با این‌که از طرف منتقدین استقبال خوبی نشد، اما بسیاری از دیدن فیلم لذت بردند و Venom با بودجه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری توانست ۸۵۶ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد.

با توجه به درآمد حاصل شده از فیلم سینمایی Venom ساخت قسمت دوم آن دور از ذهن نبود. خوشبختانه سونی هم این موضوع را می‌دانست و به سرعت توسعه‌ی قسمت دوم آن را کلید زد. حال دو سال از اکران فیلم اول می‌گذرد و به نظر می‌رسد فیلمبرداری Venom 2 هم رو به پایان است. در کنار این موضوع تام هاردی بازیگر نقش اصلی فیلم و گرگ ویلیامز یکی از عکاسان معروف در صنعت سینما به تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Venom 2 به اشتراک گذاشته‌اند.

همانطور که می‌بینید، متاسفانه تصاویر منتشر شده اطلاعاتی از فیلم نشان نمی‌دهند ولی می‌دانیم که روایت داستان در مورد مبارزه‌ی بین ونوم و یکی از سخت‌ترین دشنمانش یعنی کارنج است. برای کسانی که نمی‌دانند، در پایان فیلم Venom و بعد از تیتراژ پایانی، شاهد ملاقات ادی براک با یک قاتل زنجیره‌ای دیوانه به نام Cletus Kasady که میزبان سیمبیوتی به نام Carnage است، بودیم. اندی سرکیس، کارگردان قسمت دوم ونوم در مراسم 2020 EE British Academy Film Awards تایید کرد که در این قسمت، رابطه‌ی ونوم و ادی براک عمیق‌تر می‌شود و بخش مهمی از فیلم هم به این رابطه خواهد پرداخت.

از بازیگران این اثر سینمایی می‌توانیم به تام هاردی در نقش ادی براک/ونوم و میشل ویلیامز در نقش معشوقه‌ی سابق ادی اشاره کرد. Cletus Kasady هم با هنرنمایی وودی هرلسون انجام می‌شود و در کنار این افراد، نائومی هریس در نقش شریک در فیلم حضور خواهد داشت. شریک در کمیک بوک‌ها بیشتر به عنوان معشوقه‌ی کارنج شناخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا