آیا فیلم‌برداری Venom 2 رو به اتمام است؟

تصویری که تام هاردی منتشر کرد، بعد از چند دقیقه حذف شد

فیلم‌برداری Venom 2

تام هاردی در اینستاگرام تصویری از خود و عوامل سازنده‌ی فیلم Venom 2 منتشر کرد که گویا این عنوان به پایان فیلم‌برداری خود نزدیک می‌شود.

شخصیت Venom یکی از جذاب‌ترین کاراکتر‌های خلق شده در دنیای مارول است. این ضد قهرمان دوست داشتنی اولین بار در سال ۱۹۸۸ و در کامیک‌بوک‌های The Amazing Spider-Man معرفی شد. شهرت و علاقه‌ی طرفداران به این کاراکتر در حدی زیاد شد که مارول چندین نسخه‌ی از مختلف کامیک‌بوک‌های خود را فقط به Venom اختصاص داد.

با گذشت چندین سال طرفداران همچنان به شخصیت Venom علاقه‌ی بسیار زیادی دارند. در سال ۲۰۱۶ سونی پیکچرز فیلمی در خصوص این شخصیت ساخت که در آن تام هاردی در به جای شخصیت ادی براک که میزبان ونوم می‌شود، نقش‌آفرینی کرد. هر چند که این اثر با نظرات منفی منتقدان همراه شد، ولی بیشتر طرفداران دنیای مارول به این فیلم علاقه نشان دادند و Venom توانست ۸۵۶ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد.

Venom 2 هم اکنون با سرمایه‌گذاری سونی در حال توسعه است و با توجه به تصویر منتشر شده‌ توسط تام هاردی در اینستاگرام، به نظر می‌رسد که فیلم‌برداری Venom 2 رو به اتمام است. در عکس منتشر شده، تام هاردی در جلوی تصویر ایستاده و باقی اعضای تیم تولید در پشت سر او هستند. تام هاردی بعد از مدت کوتاهی تصویر را از حساب کاربری خود پاک کرد اما بسیاری موفق به گرفتن اسکرین شات از این تصویر شدند.

عکس منتشر شده توسط تام هاردی در اینستاگرام که بعد از مدت کوتاهی پاک شد

فیلم Venom 2 در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) به کارگردانی اندی سرکیس روی پرده‌ی سینما اکران می‌شود. از بازیگران این فیلم می‌توان به حضور دوباره‌ی تام هاردی در نقش ادی براک/ ونوم و میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ اشاره کرد. جالب است بدانید که در صحنه‌ی پایانی قسمت اول فیلم Venom، وودی هرلسون را در نقش Cletus Kasady دیدیم. این کاراکتر میزبان یک سیمبیوت دیگر به نام Carnage است و در قسمت دوم نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا