#مهسا_امینی

اندی سرکیس اطلاعات جدیدی را از روند تولید Venom 2 منتشر کرد

چهل روز از آغاز روند فیلمبرداری می‌گذرد

روند تولید Venom 2

اندی سرکیس در مصاحبه‌ی اخیر خود جزئیات جدیدی را از روند تولید Venom 2 به اشتراک گذاشت. سرکیس کارگردانی قسمت دوم را بر عهده دارد.

در پی موفقیت تجاری فیلم Venom که در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شده بود، سونی تصمیم گرفت تا برنامه‌ها را برای گسترش دنیای مشترک خود پیگیری کند. اگرچه به‌طور رسمی ارتباط دنیای مشترک سونی با دنیای مشترک مارول تایید نشده است اما اولین تریلر Morbius، مایکل کیتون (Michael Keaton) را در نقش والچر به نمایش گذاشت تا شک و تردید درباره‌ی این موضوع کمتر از قبل شود. نخستین اقتباس لایو اکشن موربیوس، تنها فیلمی نیست که سونی روی آن کار می‌کند. فیلم Venom 2 هم قرار است تا در آینده اکران شود و دنیای مشترک سونی را بیش از پیش گسترش دهد.

تام هاردی (Tom Hardy) قرار است بار دیگر در نقش ادی برک یا همان ونوم ظاهر شده و میشل ویلیامز (Michelle Williams) و وودی هارلسون (Woody Harrelson) هم مطابق انتظار در نقش‌های معشوقه‌ی سابق ادی و کلیتوس کسدی/کارنیج جلوی دوربین خواهند رفت. نوامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که هاردی با انتشار یک تصویر از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام از آغاز روند تولید خبر داد. این بازیگر انگلیسی مدت کوتاهی بعد پست مربوطه به را به دلایلی نامعلوم حذف کرد. حال و به لطف مصاحبه‌ی اخیر اندی سرکیس، اطلاعات جدیدی از روند تولید منتشر شده است.

اندی سرکیس که کارگردانی قسمت دوم Venom را بر عهده دارد، اخیرا در 2020 EE British Academy Film Awards حضور پیدا کرد و در جریان این رویداد به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد. سرکیس در پاسخ به سوال خبرنگار وب سایت Digital Spy، آغاز روند تولید Venom 2 را تایید و اعلام کرد ۴۰ روز از آغاز فیلمبرداری می‌گذرد. کارگردان Breathe در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد در جریان قسمت دوم رابطه‌ی میان ادی براک و سیمبیوت او عمیق‌تر شده و شاهد حضور یک شخصیت انتقام‌جو (کارنیج) خواهیم بود. او همچنین روند تولید را هیجان‌انگیز توصیف کرد.

با در نظر گرفتن شخصیت‌های حاضر  در Venom 2، می‌توان گفت این فیلم به جلوه‌های ویژه‌ی سنگینی نیاز خواهد داشت. با این حال، نباید نسبت به کیفیت نهایی جلوه‌های ویژه‌ی این اثر ابرقهرمانی نگران بود؛ زیرا اندی سرکیس تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارد. او در سال ۲۰۱۸ فیلم Mowgli: Legend of the Jungle را کارگردانی کرد که پس از اکران محدود، راهی پلتفرم نت‌فلیکس شد. سرکیس پیش از آن به عنوان مشاور جلوه‌های ویژه در پروژه‌های Avengers: Age of Ultron و Godzilla حضور داشت. در حال حاضر، تاریخ اکران قسمت دوم Venom مشخص نیست اما طبق برخی گزارش‌های غیر رسمی، سونی قصد دارد تا آن را از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲ اکتبر) راهی سینماها کند.

اگرچه بیشتر از ده ماه تا آن زمان فاصله داریم اما با توجه به اینکه روند فیلمبرداری هنوز تمام نشده و این فیلم به حجم زیادی جلوه‌های ویژه نیاز دارد تا آماده شود، اکران از اواسط ماه مهر سال آینده چندان محتمل به نظر نمی‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا