1%
  • 0/10

فیلم Venom: Let There Be Carnage با تاخیر مواجه شد؟

ونوم به جای موربیوس!

فیلم Venom: Let There Be Carnage با تاخیر مواجه شد؟ ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
Venom

به نظر می‌رسد که فیلم Venom: Let There Be Carnage با تاخیر مواجه شده و در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.

ادی براک قربانی جدید کرونا شد! با شیوع حالت دلتای کرونا، باز هم استودیو‌ها با مشکل مواجه شده‌اند و پیش از این هم فیلم Venom: Let There Be Carnage سونی نیز از ماه سپتامبر تا ماه اکتبر شامل تاخیر شده بود اما ظاهرا استودیو از وضعیت شیوع کرونا به هیچ وجه راضی نیست و سونی به دنبال این است تا عرضه‌ی این فیلم را تا سال ۲۰۲۲ میلادی به تاخیر بیندازد!

بنا بر گزارش وب‌سایت Vulture، سونی تصمیم گرفته تا هیج تریلری از فیلم Venom: Let There Be Carnage در رویداد CinemaCon را منتشر نکند، چون که آنان قصد دارند عرضه‌ی فیلم را به تاخیر بیندازند. همچنین منابع حاکی از این هستند که قرار است Venom: Let There Be Carnage جای فیلم Morbius را در ماه ژانویه بگیرد.

فیلم Morbius فعلا و طبق برنامه، قرار است در روز ۲۱ ژانویه (مصادف با دوم بهمن) سال ۲۰۲۲ روی پرده‌ی نقره‌ای سینما‌ها نمایش داده شود. با این‌ که چنین تاریخی برای عرضه‌ی فیلمی در حد و اندازه‌های Venom مناسب نیست ولی سونی قصد دارد تا این فیلم را در سریع‌ترین زمان ممکن عرضه کند. فیلم Ghostbusters: Afterlife در ماه نوامبر و فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است در ماه دسامبر عرضه شوند، پس ماه ژانویه بهترین زمان ممکن برای سونی است تا Venom را عرضه کند.

اگر Venom: Let There Be Carnage تا ماه ژانویه با تاخیر مواجه شود، فیلم Morbius نیاز به تغییر در تاریخ عرضه دارد. ونوم در حال حاضر به شدت محبوب‌تر از Morbius محسوب می‌شود.

تام هاردی باری دیگر در نقش ادی براک و در فیلم Venom: Let There Be Carnage باز خواهد گشت. همچنین وودی هارلیسون نیز در این فیلم برای بازی در نقش Cletus Kasady حضور خواهد داشت تا ادامه‌ی ماجراهای ونوم و ادی براک را پیگیری کنیم. این دنباله توسط آقای اندی سرکیس کارگردانی می‌شود و سناریوی این فیلم را کلی مارسل نوشته است. همچنین جالب است بدانید که تام هاردی در نوشتن سناریوی فیلم Venom: Let There Be Carnage نیز دست داشته است.

نظر شما در مورد Venom: Let There Be Carnage چیست؟ فکر می‌کنید که ونوم در آینده به MCU ملحق خواهد شد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments