احتمال حضور یکی دیگر از دشمنان مرد عنکبوتی در فیلم ونوم 2 قوت گرفت

سه سیمبیوت در یک فیلم!

احتمال حضور یکی دیگر از دشمنان مرد عنکبوتی در فیلم ونوم 2 قوت گرفت سورنا رضایی ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تاکسین در فیلم ونوم 2

با توجه به صحبت‌های اخیر استیون گراهام بازیگر بریتانیایی، به نظر می‌رسد گمانه‌زنی‌ها صحیح بوده و احتمالا شاهد تاکسین در فیلم ونوم 2 خواهیم بود.

در پی موفقیت‌های تجاری Venom، سونی تصمیم گرفت دنیای سینمایی خود را بسازد. در همین راستا، با تولید دومین اقتباس سینمایی ونوم موافقت کرد که تحت عنوان Venom: Let There Be Carnage شناخته شده و در آینده‌ای نزدیک به سینماها می‌آید. داستان مدتی بعد از اتفاقات قسمت پیشین جریان دارد. ادی براک همچنان نتوانسته به جایگاه پیشین خودش به عنوان یک روزنامه‌نگار مشهور بازگردد. در چنین شرایطی، یک قاتل سریالی که در آستانه اعدام قرار دارد، اعلام می‌کند آخرین حرف‌هایش را تنها به براک می‌زند. درخواست او مورد پذیرش قرار گرفته و براک به زندان می‌آید اما حین مصاحبه کلتوس کسدی انگشت پروتاگونیست را گاز گرفته و بدین ترتیب، بخشی از سیمبیوت وارد بدنش می‌شود. سیمبیوت طی مدت زمان کوتاهی رشد کرده و به یک موجود مستقل تبدیل می‌شود.

پس از اینکه سونی پیکچرز تریلر Venom: Let There Be Carnage را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان پروژه فاش کرد فردی که استیون گراهام (Stephen Graham) نقشش را ایفا می‌کند، کارآگاه پاتریک مولیگان است. افشای همین نکته کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور سه سیمبیوت در دومین اقتباس سینمایی ونوم شکل بگیرد؛ زیرا مولیگان در کمیک بوک‌ها به میزبانی برای یک سیمبیوت تبدیل می‌شود. دست‌اندرکاران پروژه تا به این لحظه هیچ ویدیو با تصویری با محوریت او منتشر نکرده‌اند اما به نظر می‌رسد گمانه‌زنی‌ها چندان هم دور از انتظار نیست.

با توجه به صحبت‌های اخیر استیون گراهام، احتمال حضور تاکسین در فیلم ونوم 2 وجود دارد. بازیگر بریتانیایی فاش کرده پاتریک مولیگان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند و همچنین به ادی براک اعتماد ندارد:

پاتریک مولیگان بنا به دلایلی ناراضی است. ماجرایی بود که در جریان آن پاتریکِ کم‌تجربه به یک دختر جوان شلیک کرد. اتفاق مزبور زخم عمیقی به او زد و همچنین باعث شد گوش سم چپش قابلیت شنیداری خود را از دست بدهد. از آنجایی که کر بودن یک ضعف به شمار می‌رود، کارهای معمولی به او سپرده می‌شد. او همچنین توسط سیستم پلیس نادیده گرفته می‌شد و همین موضوع باعث شد به مردی عصبانی و تلخ تبدیل شود.

بازیگر مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب در ادامه صحبت‌های خود فاش کرد ادی براک در Venom: Let There Be Carnage چیزی را بدست می‌آورد که پاتریگ مولیگان گمان می‌کند به او تعلق دارد:

ادی براک قرار است آخرین مصاحبه را [قبل از اعدام] با کلتوس کسدی انجام دهد؛ چیزی که پاتریک مولیگان حق خود خود می‌داند، نه یک گزارشگر.

سیمبیوت‌ها در صفحات کمیک بوک هر کدام یک فرزند به دنیا می‌آورند. ونوم، کارنیج را به دنیا آورد و کارنیج هم سیمبیوت جدیدی را داخل خود رشد داد. وقتی ونوم متوجه شد کارنیج به‌زودی فرزند خود را به دنیا می‌آورد، تصمیم گرفت از آن محافظت کند تا در آینده به متحدی برایش تبدیل شود. کارنیج می‌ترسید سیمبیوت جدید به قدرت بیشتری دست یابد. به همین دلیل تصمیم گرفت آن را به دنیا آورده و در زمان مناسب بکشد.

کارنیج پس از به دنیا آمدن سیمبیت جدید، آن را به پاتریک مولیگان انتقال داد تا بعدها جانش را بگیرد اما این موجود طی اتفاقاتی رشد کرد و به قدرت زیادی دست یافت. این سیمبیوت تاکسین نام گرفت و بسته به خط داستانی، گاهی اوقات یک ابرشرور و گاهی اوقات یک ضدقهرمان است.

اگر فرض را بر این بگیریم که کارنیج در انتهای فیلم Venom 2  کشته می‌شود، می‌‎توان انتظار داشت سیمبیوت جدید در بخشی از فیلم متولد شده و به پاتریک مولیگان انتقال یابد. از آنجایی هم که مولیگان در جریان داستان نسبت به ادی براک متنفر می‌شود، تقابل آن‌ها دور از ذهن نیست. هر چند، احتمال می‌رود فیلم در بخش‌های پایانی از سیمبیوت پاتریک رونمایی کرده تا معرفی کاملش در قسمت بعدی صورت بگیرد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس ونوم از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک اکتبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا