#مهسا_امینی

به روزرسانی جدید استیم دک قابلیت‌هایی بسیار کاربردی به آن افزود

پشتیبانی خارق العاده والو از استیم دک سبب رضایت کاربران شده است!

به روزرسانی جدید استیم دک قابلیت‌هایی بسیار کاربردی به آن افزود نیما خدارحمی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
قابلیت قفل صفحه استیم دک

در حالی که کمتر از سه ماه از عرضه کنسول دستی استیم دک (Steam Deck) می‌گذرد، این کنسول توانسته جای خود را در میان بزرگان دنیای گیم پیدا کند و با به روزرسانی‌های مداوم، روز به روز پیشرفت کند. به روزرسانی جدید این کنسول، قابلیتی بسیار کاربردی به آن افزوده است!

جدیدترین نسخه از سیستم عامل استیم دک، قابلیت قفل صفحه را به کنسول دستی استیم دک افزود. حال دارندگان این کنسول فوق العاده قوی، این اجازه را داشته که با رمزی ۶ عددی صفحه کنسول را روشن کرده، آن را از حالت کاملا خاموش، روشن کنند، وارد حساب کاربری خود شده، وارد حالت Desktop Mode شده یا این رمز را برای تمامی حالت‌های گفته شده استفاده کنند.

به روزرسانی جدید، در کنار قابلیت قفل صفحه استیم دک، صفحه دست آوردها (Achievements) کنسول را به روزرسانی کرده که با سرعتی بسیار بیشتر از گذشته بارگزاری شده و همچنین دکمه‌ای برای تغییر حالت لیست از دست آوردهای دوستان به دست آوردهای کاربران در سطح جهان تعبیه شده است.

در کنار سه قابلیت گفته شده، صفحه کلید مجازی استیم دک حالا از ۲۱ زبان زنده پشتیبانی کرده و قابلیت سوییچ میان چند بازی یا نرم افزار به آن افزوده شده است. کنسول استیم که به کاربران اجازه تجربه بازی‌های رایانه‌های شخصی را می‌دهد، اولین مرتبه در روز ۲۵ فوریه سال جاری میلادی، برابر با ۶ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ پس از چندین مرتبه تاخیر به دلیل مشکلات ناشی از بیماری کووید ۱۹عرضه شد.

در حال حاضر موجودی کنسول استیم دک در سطح دنیا بسیار ناچیز است. در سوی دیگر ما شاهد پیش خرید واحدهای بسیاری توسط متقاضیان بودیم و شرکت والو در همین راستا اعلام کرد که برخی از کاربران کنسول خود را تا پیش از سپتامبر ۲۰۲۲، برابر با ۱۰ شهریور الی ۹ مهر ماه سال ۱۴۰۱ دریافت نخواهند کرد. شرکت والو همچنین اعلام کرد که آن‌ها سرعت تولید این محصول دوست داشتنی را چندین برابر کرده‌اند که سبب شادی کاربران شده است. نظر شما درباره قابلیت قفل صفحه استیم دک و به روزرسانی‌های مداوم آن چیست؟ فکر می‌کنید این کنسول می‌تواند مانند کنسول نینتندو سوییچ فروشی خارق العاده داشته باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا