حدود ۸ هزار بازیکن در بتای محدود بازی Valorant بن شدند

این تازه شروع موج بن شدن متقلب هاست

حدود ۸ هزار بازیکن در بتای محدود بازی Valorant بن شدند سید مجتبی محمودی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بن بازیکن بازی Valorant

شرکت Riot Games در اقدام تازه‌ای، از بن کردن ۸ هزار بازیکن متقلب در نسخه‌ی بتای محدود بازی Valorant خبر داد؛ اقدامی که تازه آغاز ماجراست.

سازنده‌ی عنوان چندنفره‌ی Valorant از همان زمان رونمایی، مانور ویژه‌ای روی نرم‌افزار ضدتقلب بازی داشت و ادعا می‌کرد اثر نهایی تا جای ممکن از گزند متقلبان در امان خواهد بود. البته این نرم‌افزار در نسخه‌ی بتای محدود بازی که در جریان است، بازخورد چنان خوبی نشان نداد. برای مثال در اقدامی عجیب، به اسکن فایل‌های سیستم می‌پرداخت و به طور خودکار برخی را که از نظرش مشکوک بودند متوقف می‌کرد. این عملکرد نرم‌افزار به‌شدت باعث اعتراض کاربران شد و در نهایت هم Riot Games آن را تا حدی اصلاح کرد. با این وجود اما هنوز بازیکنان متقلب موفق می‌شوند تا با خیال راحت به بازی کردن بپردازند. حال تیم سازنده وعده می‌دهد که این دوره برای آن‌ها به‌زودی به سر می‌رسد.

دیروز Phillip Koskinas یکی از اعضای تیم تولید نرم‌افزار ضد تقلب Riot Vanguard در توییتر اعلام کرد که در موج جدید بن کردن متقلبان ۸۸۷۳ بازیکن در بتای محدود بازی Valorant شناسایی شده‌اند. اکانت مختص به Riot Vanguard هم با اشاره به این توییت اعلام کرد که همچنان به تعهد خود مبنی بر سخت‌گیری متقلبان پابرجاست و این موج بن کردن تازه شروع ماجرا به حساب می‌آید.

سایت پالیگان در ارتباطی که با Riot Games داشت، متوجه شد که این بن‌ها علاوه بر بن شدن یک اکانت شامل اکانت سخت‌افزاری هم می‌شوند، بدین معنی که آن دسته از بازیکنان بن شده دیگر نمی‌توانند با سیستم خود به تجربه‌ی Valorant بپردازند.

در حال حاضر نزدیک به پنج هفته از آغاز نسخه‌ی بتای محدود بازی Valorant می‌گذرد و در این مدت، بازی مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. نسخه‌ی نهایی بازی در تابستان امسال برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. با خواندن مطلب اولین نگاه این بازی در سایت سرگرمی می‌توانید اطلاعات بیشتری از آن کسب کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا