نارضایتی شدید طرفداران از حضور رابرت پتینسون در نقش بتمن

آیا پتینسون لایق نقش بتمن خواهد بود؟

رابرت پتینسون در نقش بتمن

خبر حضور احتمالی رابرت پتینسون در نقش بتمن که چندی پیش منتشر شد، چندان به مذاق طرفداران این شخصیت خوش نیامده است.

به فاصله اندکی از انتشار خبر ایفای نقش رابرت پتینسون ۳۲ ساله در نقش شوالیه تاریکی، عده زیادی از «طرفداران» این شخصیت بسیار محبوب نارضایتی خود را به روش‌های مختلف نشان دادند. تاکنون چندین تومار برای جلوگیری از واگذاری این نقش به پتینسون اذعان شده که تعدادی از آنها حتی حاوی الفاظ توهین‌آمیز نسبت به بازیگر انگلیسی هستند.

پیش‌تر اعلام شده بود که پتینسون در کنار ستارگان دیگری چون نیکولاس هولت و آرمی همر از کاندیداهای حضور در ریبوت The Batman به کارگردانی مت ریوز هستند. مطرح شدن نام پتینسون برای این نقش البته غافلگیرکننده بود، اما در سالیان اخیر بازی‌های بسیار خوبی از این بازیگر شاهد بوده‌ایم که نشان می‌دهد استعداد و توانایی انجام چنین چالشی را دارد. با اینکه قرارداد میان برادران وارنر و این بازیگر هنوز رسمی نشده، اما طرفداران عصبانی از حالا به دنبال «جایگزینی» وی هستند.

از محتوای تومار‌های جمع‌آوری امضای مختلف می‌توان به «اشتباه بت‌فلک را تکرار نکنید! (اشاره به انتخاب بن افلک در نقش بتمن)» و «پتینسون یک شوخی تمام عیار است» اشاره کرد. عده زیادی از این افراد، آرمی همر را گزینه‌ مطلوب برای حضور در این نقش می‌دانند.

جو بسیار منفی و قضاوت عجولانه علیه حضور رابرت پتینسون در نقش بتمن غم‌انگیز است؛ خصوصاً با توجه به این نکته که بن افلک نیز چنین جوی را تجربه کرد، اما در نهایت تصویری به‌یادماندنی از شوالیه تاریکی ارائه داد؛ حتی اگر خود فیلم‌ها چندان چنگی به دل نمی‌زدند.

شما دوست دارید چه کسی نقش بتمن را در دنیای سینمایی دی‌سی از آن خود کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا