1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین کلیپ رسمی فیلم UNCHARTED با بازی تام هالند منتشر شد

شاهکاری دیگر با بازی تام هالند!

تماشا کنید: اولین کلیپ رسمی فیلم UNCHARTED با بازی تام هالند منتشر شد ۱ ۱۵ دی ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

پس از تعداد قابل توجهی تاخیر، سرانجام فیلم Uncharted از سونی پیکچرز قرار است ماه آینده اکران شود. این استودیو اخیراً اخبار بیشتری از این فیلم را به اشتراک گذاشته است و ماه گذشته تریلری را منتشر کرد که سبیل‌های ویکتور سالیوان را بر صورت مارک والبرگ هنرمند موفق نشان می‌داد. اکنون نیز این استودیو یک صحنه کامل از فیلم را منتشر کرد که در آن نیتن دریک تام هالند در یک نبرد در هواپیما حضور دارد. بدیهی است، کسانی که علاقه ندارند یک سکانس کامل از فیلم برای آن‌ها اسپویل شود، این کلیپ را تماشا نخواهند کرد، اما برای طرفداران بازی‌های ویدیویی آنچارتد که ممکن است هنوز در مورد تماشای این فیلم مطمئن نباشند، ارزش دیدن را دارد!

اولین کلیپ رسمی فیلم Uncharted 

بسیاری از طرفداران Uncharted هنوز  مطمئن نیستند، به ویژه در مورد هالند و والبرگ در نقش دریک و سالی. متأسفانه این کلیپ هیچ پاسخی در این زمینه به ما ارائه نمی‌دهد. ما واقعاً درک چندانی نداریم که از شخصیت‌های آنها چه انتظاری داشته باشیم، اما این یک سکانس اکشن هیجان انگیز است! تنش بسیار خوبی در صحنه وجود دارد و قطعاً حسی شبیه به بازی‌های پلی استیشن را به بیننده منتقل می‌کند. امیدواریم این نشانه خوبی باشد که عنوان می‌کند این اثر به خوبی عمل خواهد کرد. 

 جالب است که ببینیم آیا سونی قصد دارد به تاریخ اکران اعلام شده که در ۱۶ ماه ژانویه قرار دارد، پایبند باشد یا اینکه تاریخ انتشار این فیلم ممکن است دوباره به عقب بیافتد. استودیو سونی دیروز اعلام کرد که Morbius اکنون در ماه آوریل اکران خواهد شد، درست بیش از سه هفته قبل از نمایش فیلم در سینماها برای هفتمین بار تاخیر خورد. شایعات متفاوتی در مورد دلیل این تاخیر وجود دارد، اما ممکن است این موضوع به شیوع سویه اومیکرون در سراسر جهان مربوط باشد. این استودیو در ماه گذشته موفقیتی باورنکردنی را برای Spider-Man: No Way Home تجربه کرد، اما اگر تعدادمبتلایان اومیکرون همچنان افزایش یابد و طرفداران از رفتن به سینما اجتناب کنند، ممکن است Uncharted نیز یک تاخیر دیگر را تجربه کند.

نظر شما در مورد کلیپ جدید Uncharted چیست؟ آیا  شما هم منتظر اکران این فیلم هستید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments