#مهسا_امینی

اومیکرون تاریخ اکران فیلم Morbius را باری دیگر تغییر داد

Morbius همچنان تاخیر می‌خورد!

تاریخ اکران فیلم Morbius

تاریخ اکران فیلم Morbius باری دیگر تغییر کرد و به ماه آپریل موکول شد. این فیلم با بازی جرد لتو در نقش شخصیت موربیوس چندین بار در طول همه گیری بیماری COVID-19 به تعویق افتاده است. آخرین تاریخ انتشار برنامه ریزی شده آن ۲۸ ژانویه سال ۲۰۲۲ برابر با هشتم بهمن ماه سال جاری بود. اکنون برای اپراتورهای سینما، این تأخیر یک شکست بزرگ محسوب می‌شود زیرا آنها سعی می‌کنند از ضررهای بزرگی که به علت تعطیلی‌های طولانی در طول بحران کووید رخ داد نجات پیدا کنند.

کمپانی‌های مختلفی که در فروش بلیت‌های پرفروش فیلم «Spider-Man: No Way Home» نقش داشتند این موفقیت بزرگ را جشن گرفتند. در حالی که فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست هنوز در سینماها پخش می‌شود، اپراتورها تا بهار عناوین بزرگ دیگری را نیز در برنامه خود جای داده‌اند. با این حال سویه Omicron که به سرعت در حال گسترش است، نگرانی جدیدی را در مورد اینکه آیا تماشاگران از رفتن به سالن‌ها در طول همه‌گیری احساس امنیت می‌کنند یا خیر، ایجاد کرده است.

لتو در Morbius، به کارگردانی دانیل اسپینوزا، آنتی‌هیرو مرموز، مایکل موربیوس را به تصویر می‌کشد. دکتر موربیوس که به طور خطرناکی مبتلا به یک اختلال خونی نادر است و مصمم به نجات دیگرانی است که از سرنوشت او رنج می‌برند، دست به یک قمار نا امیدکننده می‌زند. در حالی که در ابتدا به نظر می‌رسد او به یک موفقیت رادیکالی دست یافته، تاریکی در درون او آشکار می‌شود. آیا خیر بر شر غلبه خواهد کرد و یا موربیوس تسلیم تمایلات مرموز جدید خود خواهد شد؟ باید تا اکران فیلم صبر کرد تا متوجه این امر بشویم. مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس، آل مادریگال و تایریس گیبسون نیز در این فیلم که بر اساس کمیک‌های مارول ساخته شده بازی می‌کنند.

فیلم موربیوس در تاریخ یکم ماه آوریل برابر با ۱۲ فروردین ماه اکران خواهد شد. 

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا