#مهسا_امینی

فیلم سینمایی Uncharted زودتر از موعد مقرر اکران می‌شود

نیتن دریک به جای مرد عنکبوتی

فیلم سینمایی Uncharted زودتر از موعد مقرر اکران می‌شود نیکان صبوری ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
اکران زودتر فیلم سینمایی Uncharted

طبق گزارش‌های منتشر شده، فیلم سینمایی Uncharted زودتر موعد تایید شده، اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی Uncharted نزدیک به یک دهه، در فراز و نشیب‌های مراحل توسعه‌ی گیر کرده است. تاکنون کارگردان‌های بسیار زیادی برای این فیلم آمده و رفته‌اند. همچنین بازیگران نقش اصلی آن هم دچار تغییرات زیادی شده است.

حال به نظر می‌رسد که برنامه‌ریزی‌های مربوط به توسعه‌ی این فیلم نهایی شده‌اند و امیدواریم که دیگر شاهد عقب افتادن، تعویض بازیگران یا کارگردان آن نباشیم. آخرین کارگردان انتخاب شده یعنی Ruben Fleischer به نظر می‌رسد به خوبی کار خود را شروع کرده باشد. در اولین خبر عجیب و خوشحال کننده‌ای که می‌توان از فیلم سینمایی Uncharted به علاقه‌مندان بدهیم، این است که فیلم زودتر از موعد مقرر اکران می‌شود.

در حالی که بیشتر فیلم‌های سینمایی این روز‌ها به دلیل ویروس کرونا در حال تاخیر خوردن است، سونی به صورت رسمی اعلام کرد که فیلم Uncharted در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌های سینما اکران می‌شود.

به نظر می‌رسد که شرکت سونی، جای دو فیلم Uncharted و سومین قسمت فیلم مرد عنکبوتی را جابه‌جا کرده است. اگر نمی‌دانید، فیلم سینمایی Spider-Man به همراه بسیاری از عناوین دیگر مارول مانند Doctor Strange in the Multiverse of Madness با تاخیر همراه شده است. تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ در واقع تاریخ اکران سومین فیلم مرد عنکبوتی بود که ۱۴ آبان ۱۴۰۰ تغییر کرد. اکران Uncharted در این تاریخ کمی برای طرفداران عجیب است، زیرا که روند تولید فیلم به دلیل ویروس کرونا متوقف شده و فعلا هیچ برنامه‌ای برای تولید و آغاز فیلمبردای وجود ندارد.

فیلم سینمایی Uncharted با هنرنمایی، تام هالند، در نقش اصلی فیلم یعنی نیتن دریک انجام می‌شود. مارک والبرگ هم یکی دیگر از هنرپیشه‌های کلیدی فیلم در نقش Victor Sullivan خواهد بود. از دیگر بازیگرانی که هنوز نقش آن‌ها مشخص نیست، می‌توان به آنتونیو باندراس، سوفیا تیلور علی و تتی گابریل اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا