#مهسا_امینی

تصاویر جدید فیلم Uncharted به ماجراجویی نیتن دریک در آفریقا اشاره دارد

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر جدید فیلم Uncharted

سونی پیکچرز رلیسینگ به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی، تصاویر جدید فیلم Uncharted را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرده است.

سونی پیکچرز رلیسینگ با همکاری چند استودیوی دیگر از سال ۲۰۰۸ میلادی قصد داشت اقتباس سینمایی آنچارتد را بسازد. این پروژه در اولویت سازندگان خود نبود. از همین رو، طی یک دهه‌ی گذشته پیشرفت چندانی نداشت. این شرایط با اضافه شدن تام هالند (Tom Holland) به تیم بازیگری کاملا تغییر کرد. او به واسطه‌ی ایفای نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول به محبوبیت بالایی دست یافته بود و سامورایی‌ها هم نمی‌خواستند فرصت همکاری با او را از دست دهند. در نتیجه، تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا پروژه رو به جلو پیش برود.

برخلاف چیزی که در ابتدا گمان می‌رفت، Uncharted قرار نیست اقتباسی از بازی‌های این مجموعه باشد، بلکه می‌خواهد داستانی را با محوریت نسخه‌ی جوان نیتن دریک روایت کند. به بیان دیگر، طرفداران در هنگام تماشای جدیدترین ساخته‌ی روبن فیشر (Ruben Fleischer) با داستانی اورجینال روبرو خواهند شد. در ضمن، با وجود اینکه روند فیلمبرداری اواخر اکتبر سال گذشته‌ی میلادی به اتمام رسید، سونی هنوز تریلر آن را در فضای مجازی منتشر نکرده و علاقه‌مندان نمی‌دانند این اثر مورد انتظار چه حال و هوایی دارد. هر چند، نخستین تصویر رسمی در اکتبر منتشر شد و تام هالند را در گریم و لباس نیتن نشان داد.

سونی به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی، تصاویر جدید فیلم Uncharted را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته است. در دو مورد از عکس‌ها صلیبی طلایی رنگ دیده می‌شود که یک کلید بوده و ظاهرا در جریان داستان توسط نیتن دریک و سالی استفاده می‌شود. تصویر سوم، مجسمه‌ی فردی را نشان می‌دهد که بر اسبی سوار شده و کنارش یک صندوق نسبتا بزرگ قرار دارد. نهایتا، به چهارمین تصویر می‌رسیم که از نقشه‌ی جهان ثبت شده و به ماجراجویی شخصیت‌های اصلی در قاره‌ی آفریقا اشاره دارد. در ادامه می‌توانید این عکس‌ها را مشاهده کنید:

صلیب طلایی، در نسخه‌ی اول آنچارتد یک آیتم قابل‌جمع‌آوری بوده که در گوشه‌ای از محیط قرار داشت. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما حضور آن در فیلم احتمالا نوعی اشاره به بازی‌های این مجموعه باشد. در ضمن، اگر با دقت به تصویر سوم نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید روی سپر مرد سوار بر اسب یک صلیب وجود دارد. طراحی آن با صلیب طلایی مشابه نیست. با این حال، به نظر می‌رسد صلیب آیتم مهمی در جریان نخستین ماجراجویی نیتن دریک روی پرده‌ی نقره‌ای سینما باشد.

فیلم سینمایی Uncharted در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. نخستین تریلر آثار بلاک‌باستر معمولا شش ماه قبل از آمدن به سینماها در فضای مجازی منتشر می‌شوند. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان احتمال داد فاصله‌ی زمانی چندانی با نخستین ویدیوی تبلیغاتی این اثر مورد انتظار نداریم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا