ریمستر بازی Uncharted 4 برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی عرضه می‌شود

همراه با بسته الحاقی

طبق اعلام رسمی در رویداد PlayStation Showcase، ریمستر بازی Uncharted 4 و همچنین بسته الحاقی جداگانه آن با نام The Lost Legacy هر دو تحت عنوان کالکشن Uncharted: Legacy of Thieves با گرافیک پیشرفته برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهند شد.

سری بازی Uncharted همیشه به عنوان یکی از بهترین انحصاری‌های سونی شناخته می‌شود که برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه شده و فروش بسیار خوبی را هم به ثبت رسانده‌اند. با این وجود، هنگامی که نسخه Uncharted 4 با عنوان A Thieve’s End برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده بود، شایعات بسیاری در میان کاربران به راه افتاد که طبق آن‌ها گفته می‌شد که قرار است تا نسخه رایانه شخصی این عنوان نیز عرضه شود! با این حال تمامی این گفته‌های کاربران در حد شایعه و گمان باقی مانده بود تا هدایت نیتن دریک همچنان در دستان طرفداران کنسول‌های پلی استیشن باقی بماند. اما نکته قابل توجه اینجاست که حال پس از گذشت چندین سال، سونی بالاخره تصمیم گرفته تا به جای معرفی Uncharted 5، دل از انحصاری خود بکند و آن را واقعا برای پلتفرم رایانه شخصی نیز عرضه کند!

البته این اولین بار نیست که شاهد چنین اقدامی هستیم و پیش‌تر نیز عنوانی مانند Horizon: Zero Dawn نیز برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه شده بود، اما انتشار بازی Uncharted 4 برای کاربران ویندوز، کمی متفاوت است. به نحوی که این بازی، قرار است تا همزمان با نسخه ارتقا یافته PS5 آن عرضه شده و شامل پیشرفت‌های گرافیکی بسیاری در حد یک ریمستر تمام و کمال باشد. همچنین اگر از طرفداران این سری هستید، جالب است بدانید که بسته الحاقی The Lost Legacy که در سال ۲۰۱۷ عرضه شده بود نیز در کنار این عنوان عرضه خواهد شد.

ریمستر بازی Uncharted 4 و The Lost Legacy تحت عنوان کالکشن Legacy of Thieves برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا