طراح بازی Uncharted 4 به استودیو جدید ایکس‌باکس پیوست

The Initiative، هر روز بهتر از دیروز!

طراح بازی Uncharted 4 به استودیو جدید ایکس‌باکس پیوست بهزاد شعبانی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ اخبار بازی
طراح بازی Uncharted 4

استخدام نام‌های بزرگ توسط استودیو ایکس‌باکس پایان ندارد و این بار نوبت به طراح بازی Uncharted 4 رسیده است تا به استخدام این استودیو بزرگ دربیاید.

همان طور که می‌دانید چند ماه پیش بود که با تصمیم مایکروسافت، نام استودیو مایکروسافت به استودیو بازی‌های ایکس‌باکس تغییر پیدا کرد. تقریبا از همان مقطع زمانی، این شرکت بیشتر از هر وقت دیگری شروع به استخدام نام‌های بزرگ صنعت بازیسازی کرد.

جذب افراد کارنامه‌دار توسط مایکروسافت هنوز پایان نیافته است؛ این بار نوبت به دی انشتیو تازه تاسیس رسیده تا با استخدام طراح بازی Uncharted 4 یعنی رابرت رایان بتواند نام خود را بیش از پیش مطرح کند. رابرت رایان (Robert Ryan) که سابقه کار روی بازی‌های دیگری در ناتی‌داگ، از جمله Uncharted 3 و The Last of Us Part II را هم در کارنامه خود دارد، چندی پیش به الکترونیک آرتز پیوسته بود تا طراح یکی از پروژه‌های رونمایی نشده‌ی این شرکت باشد. با این وجود، به نظر می‌رسد که همکاری رابرت رایان و الکترونیک آرتز طول زیادی نکشیده است و این طراح آمریکایی، همکاری خود را با استودیو جدید ایکس‌باکس آغاز کرده است.

دی انشتیو (The Initiative) روی یکی از پروژه‌های ایکس‌باکس نسل بعد کار می‌کند و به نظر می‌رسد که مایکروسافت سرمایه گذاری سنگینی را روی این استودیو انجام داده است.

پیش از این، مدیر تولید بازی God of War، برایان وستگارد و همچنین درو مورای، طراح ارشد Resistance 3 و Sunset Overdrive به استخدام دی انشتیو درآمده بودند. علاوه بر این‌ها، کریستین کانتمسا و تام شفرد از اعضای ارشد تیم سازنده قسمت اول Red Dead Redemption، هم اکنون در این استودیو مشغول به کار هستند. دنیل نئوبرگر هم که کارگردانی بازی Rise of the Tomb Raider در کارنامه خود دارد، به عنوان کارگردان بازی رونمایی نشده‌ی دی اینشتیو فعالیت می‌کند.

همان طور که مشاهده می‌کنید، اسم‌های فوق العاده بزرگی در دی اینشتیو مشغول به کار هستند و همین مسئله باعث شده است تا بسیاری به موفقیت کنسول نسل بعد مایکروسافت امیدوار شوند.

از دیگر استودیو‌های زیر مجموعه استودیو ایکس‌باکس (Xbox Game Studios)، می‌توان به پلی گروند گیمز (سازنده بازی Forza Horizon)، نینجا تئوری (سازنده بازی Hellblade)، کومپولشن (سازنده بازی We Happy Few)، آندد لبز (سازنده بازی State of Decay) و ابسیدین اینترتینمنت (سازنده بازی Fallout New Vegas) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا