#مهسا_امینی

ظاهرا بازی دیگری از مجموعه Halo در حال توسعه است

هنوز اطلاعاتی از این پروژه نداریم

ظاهرا بازی دیگری از مجموعه Halo در حال توسعه است عرفان بدری ۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Halo Infinite

طبق آگهی شغلی جدید شرکت Microsoft به نظر می‌رسد که یک بازی جدید و معرفی نشده بر اساس مجموعه Halo در حال ساخت است، اما هنوز هیچ اطلاعاتی از این عنوان نداریم.

سری Halo، یکی از مجموعه‌های محبوب و پرطرفدار انحصاری Xbox است، با این حال در چند سال اخیر، هیچ نسخه جدیدی از آن منتشر نشده است. استودیوی 343 Industries مدت زمان زیادیست که بر روی ششمین عنوان این سری یعنی Halo Infinite کار می‌کند، اما این طور که به نظر می‌رسد، یک بازی دیگر نیز در مجموعه Halo در حال توسعه است.

به تازگی در وب‌سایت مشاغل شرکت Microsoft، آگهی شغلی جدیدی آمده که در آن نوشته شده، توسعه دهنده مجموعه Halo یعنی استودیوی 343 Industries، به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده برای کمک در ساخت یک پروژه در جهان Halo است. پروژه ذکر شده، احتمالا ارتباطی به بازی Halo Inifinte ندارد و یک عنوان کاملا جدید و معرفی نشده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از این بازی نداریم، اما پیش از این شایعه شده بود که استودیوی 343 Industries برنامه دارد تا دو بازی دیگر را نیز بر اساس مجموعه Halo منتشر کند، یکی عنوان Halo Wars 3 در سبک استراتژیک ریل تایم و دیگری، یک اسپین‌آف که ماجراهای Fireteam Osiris در بازی Halo 5: Guardians را دنبال می‌کند.

بازی Halo Infinite که پیش از این قرار بود همزمان با عرضه کنسول‌های Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس قرار بگیرد، اکنون تا پاییز سال میلادی جاری تاخیر خورده است. مدتی بود که شایعات زیادی راجع به لغو نسخه Xbox One این بازی به گوش می‌رسید، اما استودیوی 343 Industries و شرکت Microsoft این خبر را تکذیب کردند، با اینحال به نظر می‌رسد بازهم Halo Infinite شرایط خیلی خوبی ندارد، تا به حال چندین عضو کلیدی از جمله کارگردان این پروژه یعنی کریس لی، استودیوی 343 Industries را ترک کرده‌اند. همچنین واکنش‌ها نسبت به اولین تریلر گیم‌پلی نیز چندان مثبت نبود و طرفداران، انتقادات زیادی نسبت به گرافیک آن داشتند، اما توسعه دهندگان قول داده‌اند تا به نظرات بازیکن‌ها اهمیت بدهند و تمامی مشکلات آن را برطرف کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا