۹ میلیون نفر بازی‌های رایگان یوبی‌سافت در ایام قرنطینه را دانلود کرده‌اند

قرنطینه‌ی ناشی از کرونا فرصت بیشتری برای مردم دنیا ایجاد کرده تا به بازی‌های ویدیویی بپردازند

۹ میلیون نفر بازی‌های رایگان یوبی‌سافت در ایام قرنطینه را دانلود کرده‌اند سید مجتبی محمودی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
دانلود بازی‌های رایگان یوبی‌سافت

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که تا به حال ۹ میلیون نفر در سراسر دنیا بازی‌های رایگان شده در ایام قرنطینه توسط این ناشر را دانلود کرده‌اند.

با توجه به فراگیری ویروس کرونا در سراسر دنیا و قرنطینه شدن اکثر مردم در خانه‌های خود طی دو سه ماه گذشته، ناشران مختلف بازی‌های ویدیویی فرصت را غنیمت دیدند تا با توجه به وقت بیشتر افراد برای بازی کردن، تعدادی از عناوین خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهند. شرکت فرانسوی یوبی‌سافت هم یکی از این شرکت‌ها بود که سه بازی Assassin’s Creed 2، Rayman Legends و Child of Light را برای مدتی رایگان کرد.

حال یوبی‌سافت در بخشی از گزارش مالی اخیر خود اعلام کرد که حداقل ۹ میلیون نفر اقدام به دانلود این بازی‌های رایگان کرده‌اند. این شرکت در ادامه‌ی گزارش، به وضعیت استودیوهای خود با توجه به میزان شیوع کرونا پرداخت و گفت که در حال فراهم کردن مقدمات است تا به‌مرور، استودیوها روال عادی کار را از سر بگیرند. البته یوبی‌سافت این را هم گفته که سلامت و امنیت کارمندانش در اولویت اول قرار دارد و تمام پروتکل‌های بهداشتی مهم را در دستور کار قرار می‌دهد.

در حال حاضر یوبی‌سافت تاریخی برای این کار مشخص نکرده است و شاید به چند ماه بعد موکول شود. این شرکت به جز سه بازی ذکر شده، در هفته‌ی گذشته بخش Discovery Tour دو نسخه‌ی Odyssey و Origins از سری Assassin’s Creed را هم به مدت محدود رایگان کرد. یوبی‌سافت در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرد تا دوازده ماه آینده قصد انتشار پنج بازی AAA دارد که عنوان تازه رونمایی شده‌‌ی Assassin’s Creed Valhalla هم یکی از آن‌هاست و همچنین یک اثر رونمایی نشده هم بین آن‌ها وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا