یوبی‌سافت یک بازی بزرگ رونمایی نشده تا فروردین سال بعد عرضه خواهد کرد

این اثر نسخه‌ی جدید یکی از فرنچایزهای مشهور این شرکت خواهد بود

یوبی‌سافت یک بازی بزرگ رونمایی نشده تا فروردین سال بعد عرضه خواهد کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی رونمایی نشده یوبی‌سافت

گزارش مالی جدید شرکت یوبی‌سافت نشان ‌می‌دهد که این ناشر فرانسوی قصد دارد تا فروردین سال آینده یک بازی رونمایی نشده عرضه کند که نسخه‌ی جدید یکی از فرنچایزهای مشهورش خواهد بود.

سال مالی در حوزه‌ی کسب و کار، بازه‌ی متفاوتی نسبت به تقویم عادی دارد و از اول آوریل هر سال تا پایان مارس سال بعدی را شامل می‌شود. با گذشت یک ماه و نیم از سال مالی ۲۰۲۰ شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت بازی‌های ویدیویی، اقدام به انتشار گزارش مالی از عملکرد خود در این سال کرده‌اند که یوبی‌سافت هم جزو آن‌هاست و به‌تازگی این گزارش را در دسترس عموم قرار داد.

در این گزارش اعلام شد که در نسل هشتم ۱۱ عنوان یوبی‌سافت موفق به فروش بیش از ۱۰ میلیون نسخه شده‌اند که فهرست‌شان به شرح زیر است.

یوبی‌سافت عملکردی از تریلر رونمایی بازی Assassin’s Creed Valhalla هم ارائه و عنوان کرد که این تریلر با آمار ۱۰۰ میلیون بازدید طی ۱۰ روز، به پربیننده‌ترین تریلر تاریخ این شرکت تبدیل شده است.

اما مورد مهم دیگر این گزارش به برنامه‌های آینده‌ی ناشر فرانسوی مربوط می‌شود. طبق گزارش، شرکت یوبی‌سافت تا انتهای سال مالی جاری، یعنی تا انتهای مارس ۲۰۲۱ میلادی (اواسط فروردین سال آینده) پنج بازی AAA منتشر خواهد کرد. از این پنج بازی، چهارتای آن‌ها شامل عناوین Assassin’s Creed Valhalla، Watch Dogs: Legion، Rainbow Six Quarantine و Gods & Monster می‌شود. بازی پنجم که هنوز رونمایی نشده هم نسخه‌ی جدید یکی از فرنچایزهای مشهور این شرکت فرانسوی خواهد بود.

حدس‌های مختلفی برای این عنوان رونمایی نشده وجود دارد. از همین حالا می‌توان دو فرنچایز The Division و Ghost Recon را از احتمالات خط زد، چرا که نسخه‌ی جدید آن‌ها کم‌تر از یک سال و نیم از انتشارشان می‌گذرد. شاید بیشترین احتمال مربوط به سری Far Cry باشد که قسمت پنجم آن دو سال پیش منتشر شد. البته می‌توان امیدوار بود که Ubisoft بالاخره به خواسته‌های طرفداران پاسخ دهد و یکی از فرنچایزهای Splinter Cell یا Prince of Persia را با یک نسخه‌ی جدید احیا کند.

شما دوست دارید این اثر، نسخه‌ی جدید کدام یک از سری بازی‌های شرکت یوبی‌سافت باشد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا