یوبی‌سافت پنج بازی AAA تا فروردین ۱۴۰۰ منتشر خواهد کرد

نسخه‌ی جدید Far Cry و Assassin’s Creed جزو این موارد هستند

یوبی‌سافت پنج بازی AAA

شرکت یوبی‌سافت در گزارشی که به‌تازگی از عملکرد مالی خود منتشر کرده، وعده‌ی عرضه‌ی پنج بازی AAA تا فروردین سال ۱۴۰۰ را داده است.

شرکت فرانسوی یوبی‌سافت در گزارش خود عنوان کرد که از این پنج بازی، سه تای آن‌ها در بازه‌ی زمانی اکتبر تا دسامبر ۲۰۲۰ یعنی پاییز سال آینده و دو تای باقی‌مانده را در بازه‌ی ژانویه تا مارس ۲۰۲۱ یعنی زمستان سال آینده منتشر خواهد کرد.

سه عنوان Rainbow Six: Quarantine، Watch Dogs: Legion و Gods & Monsters سه عنوان این فهرست هستند، اما دو اثر دیگر چه خواهد بود؟ این سوالی‌ست که «جیسون شرایر» از سایت کوتاکو در توییتر به آن پاسخ داده است:

جیسون شرایر که همواره به خاطر لو دادن زود هنگام اطلاعات و اخبار صنعت بازی‌های ویدیویی مشهور است، اشاره می‌کند که دو عنوان دیگر، نسخه‌های جدید از دو فرنچایز بزرگ یوبی‌سافت یعنی Far Cry و Assassin’s Creed خواهد بود. به این ترتیب تا یک سال آینده هم ردی از نسخه‌ی جدید سری Splinter Cell نخواهیم دید که مدت‌هاست طرفداران چشم انتظارش هستند. از آن‌جا که تقریبا تمام ادعاهای شرایر در سال‌های اخیر درست از آب درآمده است، پس می‌شود به این حرف او هم اطمینان کرد.

نکته‌ی جالب دیگر در مورد این گزارش و ادعا، غیبت عنوان مورد انتظار Beyond Good & Evil 2 است که مدت‌هاست خبر درستی از آن نشنیده‌ایم. از زمان رونمایی رسمی در E3 2017 بازی چند بار در سکوت فرو رفت و هر بار یوبی‌سافت به صورت قطره‌چکانی اطلاعاتی را در اختیار عموم قرار داد. با وضعیتی که روند ساخت این عنوان می‌گذراند، معلوم نیست که چه زمانی آن را ببینیم و حتی احتمال می‌رود که به کلی لغو شود. یکی دیگر از عناوین یوبی‌سافت یعنی Skull & Bones هم در بین این پنج بازی AAA وجود ندارد؛ عنوانی که در حال حاضر وضعیت مبهمی دارد و باید دید یوبی‌سافت طی ماه‌های آینده چه تصمیمی در موردش خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا