1%
  • 0/10

یوبیسافت NFT را به بازی‌ها اضافه می‌کند

علی‌رغم میل گیمرها

یوبیسافت NFT را به بازی‌ها اضافه می‌کند ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
یوبیسافت NFT

بر اساس اعلام شرکت دابل جامپ توکیو، شرکت یوبیسافت علی‌رغم خواسته گیمرها قصد دارد NFT را به بازی‌های خود اضافه کند.

چند سالی است که شرکت فرانسوی یوبیسافت از علاقه خود برای ارائه NFT یا توکن‌های غیرقابل تعویض به بازی‌های خود سخن می‌گوید که علی‌رغم اشاره به مزایا و سودمند بودن آن‌ها، لیکن گیمرها همچنان تمایلی به این موضوع ندارند و چه بسا بارها و بارها مخالفت خود با چنین سیاست‌ها را اعلام کرده‌اند.

اگر خاطرتان باشد، یوبیسافت پیش‌تر یک بازی بر مبنای بلاکچین به نام Champions Tactics Grimoria Chronicles معرفی کرده بود که البته تا به امروز جزئیاتی از آن ارائه نشده بود و حتی توسعه آن در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. حال، به نظر می‌رسد که روند ساخت بازی با همکاری شرکای دیگر کماکان ادامه دارد.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی قبل شرکت دابل جامپ توکیو در پیامی خاطرنشان کرد که به تازگی با کمپانی یوبیسافت وارد همکاری شده تا این دو شرکت در آینده مکانیزم‌های Web3 را به بازی مزبور اضافه کنند. این کمپانی ژاپنی در بیانیه‌ای ضمن اشاره به توسعه بازی‌های خاص، از تلاش برای افزایش مقبولیت این عناوین در میان گیمرها خبر داد.

دابل جامپ توکیو در این زمینه توضیح می‌دهد:

یوبیسافت به ما قدرتی داده تا بتوانیم همزمان با پیشروی در مسیر خود برای ارائه بازی‌های منحصر به فرد، مقبولیت جهانی نسبت به تکنولوژی‌های بازی‌های Web3 را نیز افزایش دهیم.

بهتر است بدانید که سال گذشته ۹۹۹۹ تا NFT Warlord در بلاکچین اتریوم این بازی منتشر شد. این توکن‌های غیرقابل تعویض رایگان بودند و در واقع حکم بلیتی برای شخصیت‌های بازی به شمار می‌رفتند. حال، دابل جامپ توکیو در بلاکچین Home Verse و Oasys Layer 2 سه قهرمان را به صورت رایگان در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

طبق معمول هر سه قهرمان قابلیت‌های منحصر به فردی دارند که گیمرها از تاریخ ۱۸ جولای سال جاری (۲۸  تیر پیش‌رو) می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. ظاهرا برای عملکرد بهتر، شما به قهرمان‌های بیشتری نیاز خواهید داشت که بدین خاطر، احتمالا بازی دارای سیستم پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments