1%
  • 0/10

یوبیسافت: با سرویس‌های اشتراکی بازی‌ها کنار بیایید!

قرار نیست مالک بازی‌ها باشید

یوبیسافت: با سرویس‌های اشتراکی بازی‌ها کنار بیایید! ۱ ۲۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سرویس های اشتراکی بازی ها

مدیر ارشد بخش اشتراک‌های یوبیسافت به تازگی در مصاحبه‌ای به نقش مهم سرویس های اشتراکی بازی ها و نیاز به تغییر اساسی در رویکرد برخی از بازیکن‌ها اشاره کرده است.

چند سال پیش بود که ردموندی‌ها اولین سرویس اشتراکی بازی‌ها را تحت عنوان گیم پس راه‌اندازی کردند. در پی استقبال بازیکن‌ها از این سرویس، طولی نکشید که دیگر کمپانی‌های ناشر از جمله سونی و یوبیسافت نیز به این جمع ملحق شدند و هر یک سرویس اشتراکی خود را به بازار عرضه کردند.

به طور کلی، سرویس‌های اشتراکی به طرز قابل توجهی هزینه‌های بازیکن‌ها را کاهش می‌دهد؛ چرا که با پرداخت مبلغ نسبتا ناچیزی می‌توانند به بازی‌های مختلفی دسترسی داشته باشند. با این وجود، گروهی از گیمرها با این سرویس‌ها کاملا مخالف هستند و تا به امروز انتقادهای زیادی به آن وارد شده است.

در واقع، این افراد معتقد هستند که سرویس‌های اشتراکی بازی‌ها باعث شده تا کاربرها با وجود پرداخت‌های متعدد، هرگز مالک بازی‌ها نشوند که این موضوع در نهایت به نفع شرکت‌های ناشر خواهد بود. در همین راستا، فیلیپ ترمبلی، مدیر اشتراک‌های شرکت یوبیسافت در گفت‌وگویی اعلام کرده که علی‌رعم چنین انتقادهایی، بازیکن‌ها باید با سرویس‌های اشتراکی کنار بیایند.

فیلیپ ترمبلی مدعی است که سرویس‌های اشتراکی نه تنها منجر به کاهش فروش بازی‌ها نمی‌شود، بلکه در رشد فروش آن‌ها نیز تاثیرگذار است. او با استناد بر گزارش‌‎ها اذعان دارد که برخی از بازیکن‌ها بعد از تجربه یک بازی و اتمام اشتراک، نسبت به خرید آن اقدام می‌کنند که این اتفاق به نفع سازنده است.

در ادامه این صحبت‌‎ها، فیلیپ ترمبلی بر این باور است که با توجه به گسترش روز به روز جامعه سرویس های اشتراکی بازی ها و افزایش محبوبیت آن‌ها، باید یک سری تغییرات مهم در مصرف‌کنندگان ایجاد شود؛ به طوری که افراد باید خرید فیزیکی عناوین و نگهداری DVD‌ها را کنار بگذارند و در عوض به آثار دیجیتالی روی بیاورند.

در انتهای این گفت‌وگو، مدیر ارشد اشتراک‌های یوبیسافت خاطرنشان کرد که بازیکن‌ها نباید از عملکرد سرویس‌های اشتراکی نگران باشند؛ چرا که آن‌ها برای تجربه بازی‌ها لزوما نباید مالک باشند. از طرفی، پیشرفت گیمرها در بازی‌ها نیز حفظ می‌شود و هر زمانی که به سراغ آن‌ها بروند، می‌توانند مراحل را ادامه دهند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments