از بازی بتل رویال یوبی‌سافت تحت عنوان Hyper Scape امروز رونمایی خواهد شد؟

رقابت بتل رویال‌ها دیدنی‌تر خواهد شد

بازی بتل رویال یوبی‌سافت Hyper Scape

بر اساس گزارشی که توسط یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شده، بازی بتل رویال یوبی‌سافت تحت عنوان Hyper Scape امروز معرفی خواهد شد.

هر چند تا به این لحظه هنوز شرکت Ubisoft هیچ واکنشی نسبت به ساخت یک بازی Battle Royale نشان نداده، اما گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازی توسط شعبه‌ی مونترال یوبی‌سافت در دست ساخت بوده و با اسم رمز Prisma Dimensions مراحل ساخت خود را سپری کرده است. شاید جالب باشد که بدانید یک وب‌سایت شرکتی تحت عنوان همین نام وجود دارد که به زعم این کاربر، کاملا فیک بوده و برای جلوگیری از افشای اطلاعات بازی جدید Ubisoft ایجاد شده است.

گفته می‌شود که این بازی Hyper Scape نام خواهد داشت و قرار است مبارزاتی سریع را در قالب یک تیراندازی اول شخص بتل رویال برای بازیکنان به تصویر بکشد.

اگر به تصاویری که از بازی بتل رویال یوبی‌سافت یا همان Hyper Scape منتشر شده، نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که اتفاقات این اثر در آینده رخ می‌دهد و وجود عناصر علمی تخیلی، این امکان را در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا بتوانند با دست بازتری روند بازی را تعیین و سلاح‌ها را طراحی کنند.

تصاویر فاش شده از بازی Hyper Scape:

هنوز شرکت فرانسوی یوبی‌سافت هیچ واکنشی نسبت به این اطلاعات نشان نداده است. همچنین معلوم نیست که تاریخ انتشار بازی Hyper Scape برای چه زمانی برنامه‌ریزی شده و کاربران کدام پلتفرم‌ها موفق به تجربه‌ی این بتل رویال منحصر به فرد خواهند شد؟ با این حال، یک حساب کاربری دیگر ادعا کرده است که این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها (مشخص نیست کدام کنسول‌ها) منتشر خواهد شد. همچنین به زعم این لیکر، بازی جدید و بتل رویال یوبی‌سافت، اثری رایگان (Free to Play) خواهد بود.

به محض انتشار اطلاعات جدیدتر، آن را از طریق وب سایت سرگرمی و شبکه‌های اجتماعی، به اطلاع شما خواهیم رساند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا