تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia لو رفت

تصاویر لو رفته، کیفیت ضعیف بازسازی بازی را از نظر بصری نشان می‌دهند!

تصاویر لو رفته Prince of Persia

به‌تازگی تصاویری از نسخه‌ی ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time لو رفته است.

بدون هیچ شکی، «شاهزاده‌ی پارسی» جزو محبوب‌ترین مجموعه‌های دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. مجموعه‌ای که در کنار Splinter Cell از عناوین بسیار پرطرفدار و البته فراموش شده‌ی شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft) محسوب می‌شوند. اما در طی چند ماه اخیر، همواره شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات مختلفی پیرامون Prince of Persia بودیم که در بسیاری از آنها خبر از بازگشت این مجموعه می‌دهند.

حال، به تازگی در جدیدترین گزارش، کاربری به نام AndrewDFT در وب سایت ResetEra چند تصویر از نسخه‌ی بازسازی Prince of Persia: Sands of Time منتشر کرده و مدعی شده که در وب سایت Uplay روسیه آن‌ها را برای اولین بار مشاهده کرده است. در قسمت زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

هنوز مشخص نیست که این شایعات تا چه اندازه صحت داشته باشند و تا زمان واکنش رسمی یوبی‌سافت نسبت به این گزارش‌ها نمی‌توان آنها را رد یا تایید کرد. با این حال، در خوش بینانه‌ترین حالت می‌توان گفت که بر اساس این شایعات نسخه‌ی جدید یا بازسازی شده‌ی Prince of Persia  توسط یوبی‌سافت در دست توسعه دارد.

چندی پیش هم جیسون شرایر از بلومبرگ در پادکست خودش اعلام کرد که این شرکت فرانسوی قصد دارد تا از بازسازی «شاهزاده‌ی ایرانی» در جریان دومین قسمت از مراسم Ubisoft Forward به صورت رسمی رونمایی کند. در نهایت این انتظار وجود دارد تا بزودی شاهد معرفی رسمی نسخه‌ی ری‌میک بازی Prince of Persia توسط یوبی‌سافت باشیم.

قسمت دوم رویداد آنلاین یوبی‌سافت فوروارد امشب ساعت ۱۰:۳۰ برگزار خواهد شد و در صورت رونمایی از ریمیک بازی Prince of Persia Sands of Time به سرعت در وب سایت سرگرمی به اطلاع شما خواهیم رساند. همچنین شما می‌توانید بعد از پخش مراسم، مهم‌ترین اخبار این رویداد را از سایت سرگرمی دنبال کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا