1%
  • 0/10

یوبی‎سافت برگزاری رویداد دوم Ubisoft Forward در سال جاری را تایید کرد

موعد رویداد: اواخر ۲۰۲۰

یوبی‎سافت برگزاری رویداد دوم Ubisoft Forward در سال جاری را تایید کرد ۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
تیزر رویداد Ubisoft Forward

شرکت فرانسوی یوبی‌سافت از برگزاری دومین رویداد Ubisoft Forward در اواخر سال جاری خبر می‌دهد

یوبی‌سافت فوروارد، اولین کنفرانس تماما آنلاین این ناشر فرانسوی به‌شمار می‌رفت که طی آن شاهد رونمایی از بازی Far Cry 6 در کنار اعلام تاریخ انتشار عناوین مورد انتظاری همچون Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs: Legion بودیم. همچنین ضمن نمایش گیم‌پلی تازه‌ی بازی بتل‌رویال Hyper Scape، یوبی‌سافت بتای بازی را برای عموم آزاد کرد.

ایو گیلمو (Yves Guillemot)، مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت، شب گذشته و در جریان مراسم دیجیتالی Ubisoft Forward، از برگزاری دومین قسمت این رویداد در اواخر سال جاری میلادی خبر داد. 

ما هنوز همه‌ی عناوین خود را به نمایش نگذاشته‌ایم. در حقیقت، موارد بیشتری برای اشتراک در آینده وجود دارد. بنابراین، برای صحبت در مورد بازی‌های آینده، به یک رویداد دیگر نیاز است.

باید منتظر بماینم و ببنیم یوبی‌‎سافت برای دومین مراسم خود چه برنامه‌هایی دارد. با توجه به صحبت‌های گیلمو و شایعات بسیار زیادی که در چند وقت اخیر منتشر شده‌اند، احتمال می‌رود که در دومین رویداد Ubisoft Forward شاهد رونمایی از نسخه‌ی جدید فرنچایزهای قدیمی یوبی‌سافت همچون Prince of Persia باشیم. در کنار این عنوان، می‌توان به بازی مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 اشاره کرد که از زمان رونمایی تا کنون اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است تا با غیبت این عنوان در مراسم یوبی‌سافت فوروارد، کاربران بی‌صبرانه منتظر نمایشی تازه، در رویداد پیش‌رو باشند.

در آخر، برای مرور تمامی نمایش‌ها و اخبار مرتبط با رویداد Ubisoft Forward می‌توانید از این لینک استفاده کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments