بازی Far Cry 6 به صورت رسمی معرفی شد

جانکارلو اسپوزیتو در نقش ضد قهرمان بازی!

در جریان مراسم UbiForward، از بازی Far Cry 6 به صورت رسمی رونمایی شد.

به‌تازگی و در جریان مراسم مخصوص شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubi Soft) تحت عنوان UbiForward از بازی جدید سری Far Cry با نام Far Cry 6 رونمایی شد. بر اساس تریلر منتشر شده، بازی Far Cry 6 در کشوری پر از هرج و مرج جریان دارد. ذلیل این هرج و مرج، انقلابی است که مردم بر علیه یک دیکتاتور با نام آنتون کاستیلو بر پا کرده‌اند. علاوه بر کاستیلو، پسر ۱۳ ساله‌ی او با نام دیگو هم به عنوان یکی دیگر از ضد قهرمان‌ها و دشمنان شما در بازی حضور خواهد داشت. حال در Far Cry 6 شما در نقش یکی از افراد انقلابی با نام دنی روخاس به تجربه‌ی بازی خواهید پرداخت؛ لازم به ذکر است که شما می‌توانید جنسیت کاراکتر خودتان را به دلخواه تعیین کنید.

از نکات جالب توجه در تریلر منتشر شده می‌توان، به بازیگر نقش شرور و دیکتاتور بازی اشاره کرد. بازیگر این نقش، جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) است که پیش از این در سریال‌هایی همچون Breaking Bad، Better Call Saul و Westworld شاهد نقش آفرینی او بودیم.

بر اساس اعلام یوبی‌سافت، بازی Far Cry 6 در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ (۳۰ بهمن ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های، پلی‌استینش 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که دارندگان کنسول‌های نسل بعدی هم می‌توانند به صورت رایگان بازی‌های نسل هشتمی خودشان را به نسخه‌های نسل نهمی ارتقا دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا