تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 توسط یک فروشگاه فاش شد!

در واپسین روز‌های زمستان، به یارا سفر کنید!

همان طور که می‌دانید شب گذشته شرکت یوبی‌سافت از بازی فارکرای 6 رونمایی کرد که در پایان تیزر پخش شده از این عنوان، تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 به صورت رسمی اعلام شد.

تنها دو روز پیش از آغاز رویداد یوبی‌سافت فوروارد، صفحه‌ی مربوط به بازی فارکرای 6 در شعبه‌ی هنگ کنگ فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس عموم قرار گرفت. هر چند که به فاصله‌ی چند ساعت این صفحه به کلی از PSN حذف شد، اما بسیاری از کاربران و رسانه‌ها موفق شدند تا اطلاعات آن را در فضای مجازی فاش کنند؛ اطلاعاتی که تمام آن‌ها در مراسم شب گذشته‌ی یوبی‌سافت به تایید رسیدند.

بازی Far Cry 6 به مانند نسخه‌های قبلی‌اش در سبک تیراندازی اول شخص خواهد بود اما این بار، بازیکن باید در کشوری که فضای آن از کوبا الهام گرفته شده، در برابر رییس جمهور این کشور، ایستادگی کند. نقش این رییس جمهور که فعلا او را با نام El Presidente می‌شناسیم، توسط جانکارلو اسپوزیتو ایفا خواهد شد. از معروف‌ترین آثار این بازی ۶۲ ساله می‌توان به سریال‌های Breaking Bad و The Mandalorian یا فیلم سینمایی The Maze Runner اشاره کرد.

از همین رو انتظار می‌رود که با یک شخصیت منفی پخته طرف باشیم؛ دیگر نکته‌ی جالب توجه راجع به این بازی، پسر او یعنی دیگو است که به زعم خیلی‌ها، شباهت ظاهری بسیاری با واس مونته‌نگرو دارد؛ پیش از این به رابطه‌ی احتمالی دیگو با واس (شخصیت منفی Far Cry 3) در وب سایت سرگرمی پرداخته‌ایم.

تیرماه ۹۹: با تمام این تفاسیر، شب گذشته دو تریلر از بازی فارکرای 6 به نمایش درآمد که در پایان آن، از تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 هم رونمایی شد. بر این اساس، این بازی هیجان‌انگیز در تاریخ ۱۸ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ بهمن ماه سال جاری) منتشر خواهد شد.

فارکرای 6 توسط شعبه‌ی تورنتوی شرکت یوبی‌سافت در حال ساخت است و توسط همین شرکت فرانسوی آن را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر می‌کند؛ همچنین این بازی برای گوگل استادیا هم عرضه خواهد شد.

با توجه به این که عرضه‌ی دو کنسول PS5 و Xbox Series X تا فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی قطعی به نظر می‌رسد، می‌توان یقین داشت که تاریخ انتشار اعلام شده برای فارکرای 6 مربوط به تمام پلتفرم‌های مقصد این عنوان خواهد بود.

همچنین اگر این بازی را برای یکی از دو کنسول نسل هشتم سونی یا مایکروسافت خریداری کنید، می‌توانید در صورت تمایل آن را به رایگان برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 یا ایکس‌باکس سری ایکس ارتقا دهید.

تاریخ انتشار بازی فارکرای 6 رسما اعلام شد

به‌روزرسانی ۷ خرداد: شب گذشته شرکت یوبی‌سافت نمایش‌های جدیدی از بازی Far Cry 6 به انتشار رساند که طی آن، رسما از تاریخ انتشار بازی فارکرای 6 رونمایی شد.

بر همین اساس، این بازی هیجان‌انگیز و مورد انتظار، در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی مصادف با ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی پلتفرم مقصد این بازی خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا